Wpis z mikrobloga

PROJEKT: Walikoń - dzień 13 (seria II)

Fajne jest obecnie to, że każdy kolejny dzień wyzwania to mój nowy rekord. Tak też stało się dziś. Co jest kluczem do sukcesu? Naprawdę wiele czynników, jak choćby odpowiedni cykl regeneracyjno-masturbacyjny. Mimo to niespodziewanie zapomniałem o jednym...

Dzisiejsze media wpychają seks wszędzie, gdzie się da. Telewizja? Seks! Internet? Seks! Gazety? Seks! Dosłownie seks wypływa dzisiaj na powierzchnie z każdej możliwej szczeliny. Leje się, tryska, a zwykły spierdon - jak ja - nic nie może z tym zrobić.
Jest to frustrujące, że w społeczeństwie, gdzie ludzie częściej się ruchają, niż wydalają mocz (szczególnie #p0lka), ja - przez #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi - nie trzymałem nawet za rękę. Wręcz dziwne jest, iż rodzą się jeszcze ludzie, którzy mają taki problem z grzmocenie się. Można rzec, że nie powinno to się już przytrafiać, a jednak...
Na ratunek przychodzą seryjne akty onanizmu! To wszystko potęgują oczywiście dodatkowo media, które bombardują biedne spierdoksy seksem, ruchaniem, bolcowaniem, cipkami, penisami i wszystkimi zabawami śluzem i spermą płynącymi. U spierdopsychików/fizyków/dualistyków zwiększa to popęd, dzięki czemu są oni w stanie potem walić konia niemiłosierne. Ja jestem tego żywym przykładem.

Oczywiście wiąże się to z konsekwencjami. Każdy zwalony koń, bowiem oddala mnie od godnego życia. Jednakże omówmy się - #!$%@? z ryjcem upośledzonego goryla i elfa oraz głosem, jakby miała penisa w buzi skutecznie mnie od takowego życia oddaliła już przy wysraniu jej ma świat.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #projektwalikon
Przychlast - PROJEKT: Walikoń - dzień 13 (seria II)

Fajne jest obecnie to, że każd...

źródło: comment_DVwlZP8Uaj3CVXvxnvcYxhSrWnsZiXNp.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach