Wpis z mikrobloga

@didolo03: wydaje mi się że cena za wszystko taka zwyczajna. 24mx za wyjątkiem skarpet za 1zl ma zwyczajne żeby i promo robi z cen kosmos na zwyczajne ceny. W lokalnym zyskasz ewentualne zniżki na inne rzeczy. Ja mam w lokalnym od 10 do 30 procent zniżki na zakupy w stosunku do cennikowych i przy końcu sezonu zawsze można jak wszedzie negocjować ceny leżaków z półek.
@didolo03: mierzyłeś ten kask? Jeśli nie to nie kupuj w ciemno. Kaski mają różną budowę skorupy więc jeśli wychodzi Ci, że L to Twój rozmiar, to połowa kasków będzie dobra, za mała lub za duża, mało tego, może okazać się, że M będzie Twoim rozmiarem w konkretnym modelu kasku. Dlatego uważam, że warto przymierzyć kask nim się go kupi.

Druga sprawa, w pierwszym z brzegu sklepie z moto ciuchami, ot tak
@didolo03: Aviator 2.2 jest starszym modelem, obecnie jest 2.3 ale w malowaniach kosztuje 2799 w detalu w polskiej sieci dealerskiej. Jest też tańsza wersja aviatora "ACE" za 1999 zł w detalu. Te malowanie które pokazuje normalnie kosztowało 2499 zł w detalu ale go nie ma już nigdzie w hurtowniach, sprzedają te malowanie tylko Ci którym to malowanie zostało na stanie. Jak Ci się podoba to bier. Aviatory są spoko.
@didolo03: Tyle kasy za kask do błota? Przecież konstrukcyjnie to jest garnek prosty jak budowa cepa.
Google jak @Pitu33 też bym polecał smithsa lub scotta ale ogólnie mniejsza o NFX HGW LGBT, ważna jest podwójna szybka i wentylacja plus zrywki i druga szybka.
W offie to lepiej wydawać kasę na buty i nakolanniki, nie na myckę.

Gx