Wpis z mikrobloga

Przyszła mi dzisiaj paka od #kfd i niby wszystko ładnie zapakowane, ofoliowane, ale w środku wszystko uwalone sosem bbq XD. I teraz moje pytanie: dlaczego pomimo takiej dbałości o pakunek, owija się sos folią bąbelkową dookoła, natomiast wieczko zostawia się niczym niezabezpieczone? już lepiej byłoby na odwrót i mniej surowców by na to poszło. Nie mam żalu, nie spowoduje to że nie będę już od nich zamawiał, wylało się mniej niż połowa sosu, jedynie problem był z usuwaniem sosu z reszty produktów w paczce. No i do tego zamiast mlecznej czekolady dostałem białą. Na pocieszenie powiem że spróbowałem sosu palcem z dołu kartonu i był całkiem smaczny.
#mikrokoksy
Allbis - Przyszła mi dzisiaj paka od #kfd i niby wszystko ładnie zapakowane, ofoliowa...

źródło: comment_0WDSHt65gTj3clvGLaac9FTXWknnLsns.jpg

Pobierz
  • 11
@Allbis: Z ciekawości, było coś jeszcze w tym kartonie, czy tylko to co na zdjęciu i tak latało?
Zamówiłem z KFD już naprawdę sporo i paczki zawsze były tak na styk dopchane i nic nie miało prawa się otworzyć.
I nic nigdy nie było w taki śmieszny sposób owinięte folią. Lekko zdziwiony jestem.
@FeC7800: było więcej, zdjęcie zrobiłem jak dogrzebałem się do sosu. Była jeszcze folia dookoła paczki, naprawdę starannie zapakowane wg mnie tylko dlaczego tak ważnego elementu jak nakrętka sosu nie zabezpieczyli bardziej :D
@Allbis: Wszystkie sosy jakie do tej pory dostałem były zupełnie luzem, ale zawartość paczek jest zawsze tak ułożona, że nie wyobrażam sobie jak miało by się coś wylać. Ja bym strzelał, że to albo wadliwe fabryczne opakowanie samego sosu albo nieuwaga kuriera (bardziej to drugie), a sam sposób pakowania zamówienia ok.
@Allbis: Mireczku, pod nakrętką zawsze znajduje się dodatkowe zabezpieczenie. Niestety jeśli ktoś z firmy kurierskiej postanowi zagrać paczką w rugby, mimo nawet (jak sam zauważyłeś) sporej ilości folii to nic nie ma prawa wytrzymać. Pisz śmiało do działu reklamacji.