Wpis z mikrobloga

zajebisty ten portal, polecam XD #bekazprawakow #konfederacja #neuropa #heheszki

Do naszej redakcji nadesłano list ze zdjęciem mężczyzny spożywającego posiłek w egipskim kurorcie. Z profilu wygląda rzeczywiście podobnie do zmarłego miliardera. Jednak z rozmowy z nim wyszło, że to nie ś.p. Kulczyk, lecz obywatel Niemiec.
Pobierz BojWhucie - zajebisty ten portal, polecam XD #bekazprawakow #konfederacja #neuropa #h...
źródło: comment_qkx3Pw3DF77IePfPA3sxsVuXXrGbOyAE.jpg
  • 38
@krol_bolu: Mirku, nawet w takiej sytuacji nie nazywa się tego badaniem rutynowym, a kontrolnym. Piszę to już któryś raz. Znasz pojęcie "rutynowego badania"? Wiesz, czym różni się od corocznego wykonywania badań kontrolnych?
@KRISSVector: zresztą co za bzdura badanie kontrolne jest jednorazowe a w przykładzie który podałem jest to rutynowe badanie kontrolne. Rutynowe oznacza powtarzalne od słowa rutyna. Słaby ze mnie polonista ale chyba sie troche pogubiles.
@krol_bolu: Mirku, rutynowym badaniem jest osłuchiwanie fonendoskopem w czasie wizyty u lekarza rodzinnego i pomiar ciśnienia u lekarza kardiologa. Żaden szanujący się wykładowca z katedry gastroenterologii nie nazwie kolonoskopii badaniem rutynowym. Rutynowe badanie to badanie, w które nie trzeba włożyć wiele wysiłku, jest standardowym postępowaniem i nie jest zbyt ryzykowne.
Kolono jest badaniem kontrolnym, jeśli wystąpiły jakieś nieprawidłowości i trzeba teraz regularnie sprawdzać sytuację. Ale o czym rozmawiam z Mirkiem, który
@KRISSVector: gościu nie wiesz co znaczy slowo "rutynowo".

To samo mozna napisać o pilocie lini pasażerskich który wykonuje swój ósmy rutynowy lot na linii Warszawa - Paryż. Ogromnao dpowiedzialność, trudne zadanie ale robi to osiem razy w miesiącu wiec jest to dla niego rutyną.

Przeczytaj definicje w słowniku języka polskiego to pogadamy.
@Tosca303: Bogactwo nie ma nic wspólnego z mądrością. Zachorował na uleczalną formę raka trzustki (do którego prawdopodobnie doprowadziła jego dieta - jadł tylko owoce), zamiast słuchać lekarzy, zdecydował się na stosowanie medycyny alternatywnej. Kiedy ta nie zadziałała, wrócił do lekarzy i nalegał na przeszczep wątroby (podobno wbrew ich zaleceniom, powinien być leczony w inny sposób). Jako że w jego stanie nie należały mu się organy, zaczął kupować posiadłości w stanach z
Zachorował na uleczalną formę raka trzustki (do którego prawdopodobnie doprowadziła jego dieta - jadł tylko owoce),


@Qwertylion: jeśli tak było to przyznaję, że #!$%@?ł. Nie śledziłem aż tak tematu, pamiętam że była spina jego adwokatów o udostępnienie danych medycznych, plus nawet jakieś pogłoski i skany dokumentów (wikileks) w sieci że ma HIV, zapamiętałem tylko że ten tak trzustki był poważny w opór.