Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: O ja tez przed zakupem Apple Watch hah i tez promek szukam także mozesz zawołać jak cos znajdziesz albo na cos się zdecydujesz bo widze,ze może serio 4 lepiej
@MangoZjem: Wyjściowo to ja byłem nastawiony ja 5 z esim XD ale tak czytałem na tagu ze tylko drobne roznice względem 4 a ten esim w sumie nie wiem czy aż tyle by mi się przydał bo telefon zawsze przy mnie i tak
I jednak tez duza oszczędność
@cr_7: no wlasnie mnie korcil esim ale jak pomysle, ze moze jedna sytuacje bede miala gdzie z tego skorzystam to nie warto tyle doplacac :D na piatke bylam nastawiona ale 200-300zl za tylko always on display (bo nie oklamujmy sie, po co komu 32gb w zegarku) to nie warto tym bardziej, ze w ogole mnei ta funkcja nie jara
@MangoZjem: No dokładnie czasu pracy i tsk to nie wydłuży o jakieś tsm dni kolejne a obrócić nadgarstek to nie problem a pamięć to mi wlasnie bez różnicy bo to jrdnak „tylko” zegarek i 32 GB już mega dużo chyba ze się myle.
No i jak już tak się zacznie patrzec yo między esim 5 2,6k a 4 za 1,7k to już jest dużo
@MangoZjem: No ja tez nie w Orange ale no tak prawde mowiac to pewnei tylko pare razy ten esim bym użył no a co do 4 to mysle ze najlepiej ten prawie brak różnic pokazuje to,ze Apple go ze strony wywaliło.
@cr_7: zgadza sie. ale pewnie wroci czworka. apple watchow nie kupuje byle janusz tylko ktos kto albo ma w #!$%@? hajsu albo zna ten system i jest na niego zdecydowany. iphony x tez wycofali jak weszly XR i XS ale potem wrocily
@MangoZjem: Ja to wlasnie ponad rok bo czekałem aż esim do pl wejdzie później jakos zapomniałem o sprawie i jak weszło to w końcu zwątpiłem czy potrzebuje ale no teraz już postawie na czyms
@MangoZjem: Kurde ale cena,dziekuje za pamięć ❤️
Tylko bede musiał dzisiaj jak bede w galerii zobaczyc czy nie za mały na męska reke
Szczupły jestem wiec nie mam jakiejs wielkiej łapy ale i tak żeby ekranik za mały nie był
@cr_7: Ja postawilam na rozmiar bo to mimo wszystko dotykowy zegarek i i nie chcialam klikajac w appke x wybierac appki y niechcacy ;p 40 od biedy ujdzie, w sumie ciesze sie ze kupilam przed bf 44 bo moze nawet bym rozwazala przy takiej roznicy cenowej :D
@cr_7: 44mm? tez dobra cena chociaz teraz nie zaluje, ze wzielam czworke. dla doslownie jednego bajeru nie warto doplacac a z tego co widze to nawet pierwsza seria ma wsparcie do tej pory. Co do baterii to odpielam z ladowarki wczoraj przed 6 rano i dzis do gdzies 9:30 mial jeszcze 35% baterii wiec dziala dluzej niz pisze producent :)