Wpis z mikrobloga

Dobry film ale raczej bardziej dla laików. Nie oczekujcie tego co dostarczyl film Wyscig. Goraco polecam dla wszystkich nie trzeba sie interesowac swiatem wyścigów. Laski tez placza jak ogladaja ;) ogolnie super
nie widziałem, ale dotarł do mnie dogłos pękających dup, bo w filmie podobno nie me menedżerek, inżynierek i kierowczyń, kobiety są sprowadzone do roli wykorzystywanych przez patriarchat żon, a na domiar złego wszędzie są biali faceci. No i nie ma wątków LPG.


@panato: można się tego było spodziewać, chwila googlowania i: https://nationalpost.com/entertainment/movies/ford-v-ferrari-depicts-a-car-guy-generation-best-left-dead-and-gone

This is a film celebrating those nostalgic golden days when white men ruled. It’s pretty to watch if you
@ColdMary6100: Jako miłośnik motoryzacji i kinoman, już przy pierwszym trailerze wiedziałem że nie mogę sobie odpuścić tej produkcji. Ale i tak film przerósł moje oczekiwania. Że Christian Bale zagra świetnie, nie miałem wątpliwości. Zaskoczyła mnie zaś genialnie odegrana rola Matt'a Damon'a. Jego role w Bournie, Elizjum czy Marsjaninie nie były złe. Ale brakowało w nich tej iskry. W Le mans 66 czasem miałem wrażenie, że oglądam styl aktorski samego Leonardo DiCaprio.