Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem Rosjan. Putin najbogatszym człowiekiem na Ziemi, zwykli ludzie żyją jak zwierzęta, a mimo wszystko ich mentalność wygląda jak w tym memie:


@Qwertylion: Mentalność to wy macie naiwnych frajerów, wyżej jest napisane, że to zdjęcie z 2001 roku a miejscowość 1100km od Moskwy. Nawet gdyby tak było u nas w małych miejscowościach nawet takie za dupiastego szpital nie masz.

ALE WIESZ RUSKEI hahaha tam to jest nie to co w
Nawet gdyby tak było u nas w małych miejscowościach nawet takie za dupiastego szpital nie masz.


@publiczny2010: czasami bywam w małych miejscowościach i takie małe miejscowości na ~6k ludu mają swoje szpitale. Przynajmniej w moich rodzinnych stronach. I bynajmniej są to murowane budynki z pełnym zapleczem sanitarnym a nie chatka z gówna, zapewne nawet bez dostępu do bieżącej wody.

P.S. pamiętam jak ponad 20-25 lat temu rozwalałem budynek i podobnej konstrukcji
@publiczny2010: w takich wpisach widać idealnie ruskich trolli i pożytecznych idiotów, którzy w co drugim wpisie nazywają Polskę krajem z gówna lub dykty. Wiadomo mają określony cel, ale jednak tak dupa piecze, że muszą skomentować jak tylko coś jest o ich Rosji, zwłaszcza pokazującego jak mocno są zacofani. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyżej masz kilka podobnych zdjęć zrobionych kilka miesięcy temu. Rosja to dziura i prawdziwy kraj
@publiczny2010: W wielu miejscach brakuje w ogóle internetu :)
Spotkałem się tez ze sklepem w którym sprzedawca ciagle liczył na liczydle - i to w odległości 200 km od stolicy.
Już 50 km od Moskwy zaczyna się straszna bieda, brak dróg (pomijając te najważniejsze) czy jeżdżenie do większego miasta na ośle :)
Moskwa to wizytówka Rosji i można tam poczuć się jak ,,w cywilizowanym Państwie’’, jednak z wyjątkiem największych miast ten
źródło: comment_TOd519iBjAtA9v9Vwspuqqz6GZ8FIzjV.jpg
@wilma: w takich momentach widać idiotów, a nie ruskich troli, do których nie dociera rzeczywistość tylko propaganda, a wszystkie opinie nie zgodne z twoim światopoglądem, tłumaczysz ruskim trolem. W dupie mam rosje, usa, Izrael czy niemców, ale nie w dupie mam prawdę i obłudę głupich zacofanych ludzi, którzy powielają propagandę.
@Tonios_Young: to zdjęcie co w kleiłeś i o czym ma świadczyć? wieś jak wieś, taka sam jak w PL 15 lat temu. Nie byłem nigdy w Rosji, znam ją z książek, programów i kanałów podróżniczych, generalnie słabo to wygląda, ale zdaje sobie też sprawe jak jest ogromna i jaki przeskok jest miedzy wschodem, a zachodem POLSKI to co mówić w Rosji? gdzie takie odległości to rzut beretem. To tak jakby oceniać
@publiczny2010: propaganda to domena kacapów i tzw gównojadów o których napisałam wyżej. Wszystko jedno czy masz płacone za propagandę czy jesteś pożytecznym idiotą, efekt ten sam.
@publiczny2010: raczej fragmentu Polski 40 lat temu. I to jeszcze nie całej, ale raczej jedynie fragmentów byłego zaboru rosyjskiego. Pozostałości po zaborze Pruskim czy Austriackim są murowane jeszcze z czasów z przed 2 wojny światowej, co widać choćby na starych filmach takich jak "sami swoi", gdzie w 1967 roku wprowadzali się do murowanych gospodarstw (a cała wieś była murowana)
: propaganda to domena kacapów


@wilma: to poczytaj skończony bezmózgu np. o wojnie w witnamie, albo obejrzyj film Spotlight, to że jest zbyt ... żeby dostrzec propagandę nie znaczy, że w niej nie żyjesz. O propagandzie III rzeczy też chyba coś słyszałeś?
Ktoś teraz dodał tam informację, że to podstacja we wsi Jerszycha w Archangielskoj Obłasti mieszcząca się w budynku z 1850 roku. Podobno w 2012 wybudowali nowy budynek z porządnym zapleczem medycznym, a stary rozebrali. Odległość od Moskwy 1180 km. Tyle tylko, że też nie ma żadnego źródła

Samo zdjęcie ma być z 2001


@iAmTS: is it fucking serious (see the post and first comments). I am begining to read 72 comments
źródło: comment_Rvczlt9oY5roxhlOK9ChvNPsTdNSuPNl.jpg