Wpis z mikrobloga

@Nolanpl: To próbuj Mane, może Ci podejdzie. Griezza i tak bym sprzedał, jego IF na tym skrzydle jest troche z doopy, według mnie poza ŚPO on nie ma zbyt wiele do pokazania. Dla mnie po prostu Mane jest zdecydowanie za drogi do tego co pokazuje, choćby bernardem gra mi się lepiej, jego screamem w sensie.
@zuzak_lak: możesz coś więcej napisać o Mane vs Scream Bernard? Mam hybrydę PL+Bundes i #!$%@? mnie Lewy IF w ataku. Myślałem, żeby pójść w Mane na napadziora za niego. Z 2 strony mam odłożone teraz 600k i myślę, czy nie doskładać do Mbappe bo z francuzami PL by miał znośne chemistry...i sam nie wiem na który wariant postawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurasso: Bernard jest naprawde w porzafku, ma swietny drybling, ladnego speeda i nienajgorsze uderzenie. Boli jego postura, ale z drugiej strony dzieki temu przypomina prawonoznego Messiego ;p Mysle ze zostanie tam u mnie dopoki nie uzbieram na Neymara + Mbappe. A co do Mane, to jezeli to mialby byc Mane grajacy na ataku to wal jak w dym, długa na niego i jazda. Lepszy bedzie dopiero Mbappe :)