Wpis z mikrobloga

94/100 #100perfum #perfumy

Mancera Roses Vanille(2011, EdP)
Wiele osób na tagu narzeka, że drogie zapachy mają słabe parametry, pachną ogórkiem lub innym Erosem, dlatego dziś będzie zapach damski, bo w sumie czemu nie. Nieco inaczej niż zwykle, bo piszę na telefonie.

Oczywiście nie jest to byle jaki zapach damski! To słodka, waniliowo-różana bomba w której składniki są ukazane w tak smaczny sposób, że aż się chce ten zapach zlizać z partnerki. Moja dziewczyna jest fanką wanilii i przez naprawdę długi czas szukałem czegoś, co mogłoby się jej spodobać. Mój wybór padł na ten zapach i okazał się on strzałem w dziesiątkę. Mancera i Montale to marki, które oferują nam DOSKONAŁE parametry swoich zapachów za niewygórowaną cenę. Kompozycja jest jednak dość prosta i zapach na skórze raczej nie ewoluuje. W tym przypadku to akurat nie jest nic złego. Od samego początku dostajemy po nosie różą i cukierkową wanilią. Nie jest to ulepiasta, obrzydliwie chemiczna słodycz znana z LVEB, a dość przyjemna i naturalna. Gdybym miał powiedzieć, czym pachniesz powiedziałbym od razu, że to połączenie zapachu cukierków waniliowych z dżemem różanym/marmoladą. Parametry tego cuda są wybitne, na skórze siedzi aż do zmycia, a często jeszcze po prysznicu czuć go dość dobrze. Projekcja to jest inny świat, coś pomiędzy Lapidusem PH i Interlude. Wypełnia pomieszczenie, więc trzeba używać z rozwagą. Nie wiem, jak z komplementami, bo jest tak damski, że głupio byłoby mi go nosić.

Oczywiście zapach na zimną zimę, mróz i ogólnie ziąb. W innym wypadku zmęczy wszystkich wokół.

Teraz jeszcze kwestia ceny. Za ok. 250zł dostajemy 120ml, które wystarczy kobiecie do końca życia dzięki jego niesamowitym parametrom. Jeżeli jesteście fanami zapachów bardzo słodkich, to niemalże można brać go w ciemno.

Typ: Oriental
Zapach: 9/10
Trwałość: 10/10
Projekcja: 10/10
Oryginalność: 7/10
Komplementy: ?/10
Podobne zapachy:  Montale Intense Cafe
Cena: 250 zł za 120 ml

tl;dr

KaraczenMasta - 94/100 #100perfum #perfumy

Mancera Roses Vanille(2011, EdP)
Wiele...

źródło: comment_DRjwFBKzAKoIrtJ9Nvtom2GVOGxPK2Qp.jpg

Pobierz
  • 11