Wpis z mikrobloga

Siemanko wykopowicze. Szukam pierwszego banku dla siebie- 16latka. Chce jednorazowo wpłacić 1000/1500zł na konto oraz co miesiąc 500zl - oszczędzając na auto. Przy tym chce również płacić drobne wydatki szkoła/impery/jedzenie itp. Co polecacie? Jedyny wymóg GPAY/BLIK - chce płacić kartą/telefonem w sklepie :) ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mbank #pekao #pkobp #ing #santander #nestbank
  • 38
  • Odpowiedz
@Pablitoo2003: ja mam inteligo i mbank. Mbank zalozylem tylko dlatego, ze kiedys dawali jakas kase. Nie trawie ichniej strony. Ani starej, ani nowej. Za to inteligo sobie chwale i polecam.
  • Odpowiedz
@Pablitoo2003: ja polecam ing - nie wiem jak z gpay, musisz doczytać ale blik jest, płatność telefonem jest, opłat chyba nie ma (jest za kartę jeśli nie wydasz jakiejś kwoty na miesiąc, tak mi się wydaje), bardzo przyjazna aplikacja na telefon.
  • Odpowiedz
@Pablitoo2003 Zapraszamy do nas :) Polecamy Ci eKonto możliwości, które daje Ci: 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za kartę z wybranym przez Ciebie wizerunkiem, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, 0 zł za 3 wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą, 0 zł za krajowe przelewy internetowe, 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów, 0 zł
  • Odpowiedz