Wpis z mikrobloga

@a-lexis: do łączenia jednego z drugim są specjalne łączniki. Generalnie najpierw poczytaj, dopiero rób, poradników, jak zrobić stelaż pod GK jest w necie pierdylion.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: ta widzę ,ze są profile U i W i ja kupiłem ten W mówię a co to za problem poskręcać hops hops niby problemu niema, hehe no ta ale cos musi byc mniejsze a coś większe inaczej nydyrydy :D nozyc tych nie mam cholernych tak bym sobi to nożycami odbciał aa szlifierka jakoś nie za bardzo to chce iść. to wycinanie tego W
  • Odpowiedz
@pan_fenestron: no ta te paskudne wąsy no cholery się z tym nie mieści i się blokuje. No mam mała tą zwykła tarcze ale jakos no nie zabardzo moge sobie z tym poradzić. tzn zrobić zrobię ale to nie tak hop siup.
  • Odpowiedz
@pan_fenestron: jedno i drugie a wiem ze to dość niebezpieczne narzędzie i trzeba podchodzić do niego z bardzo duzym respektem. wiesz ja myslałem ze to pach pach będzie przeciąć poskracać i gitara a tu taki kwiatki wyszły :P Już wiem dlaczego fachowiec 150 zł chciał :) mówie 2 godzinki i po robocie :D tiiiiia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pan_fenestron: nie nie ja po prostu do sczainy muszę zrobić póle która to będzie trzymała aby na łeb nie spadło i tak pomyslałem o profilach pomysł nie jest złym ale kupiłem zły profil.potem nie będę karton gipsu dawał bo to jeszcze peknie a ładnie deski podocinam i poprzykrecam :) po prostu myślałem może ktoś ma patent na te W a to trzeba albo miec nozycze albo to wyciąć jakos albo kupuc
  • Odpowiedz
@pan_fenestron: no będę ale zrobić trzeba 30 zł poszło na te profile przecież ich nie wyrzuce zreszta 50+ juz pociełem. Wyobraz sobie jakiesz było moje zdziwienie jak zobaczyłem ze ten bolec blokuje. Normalnie poczułem ,ze mi mózg płonie :D Mam nadzieje,ze dam rade :)
  • Odpowiedz