Wpis z mikrobloga

siema, miałem taką sytuacje:
Kupiłem za grosze reuleauxa rx 2/3 z akusami, na które trzeba było założyć nowe koszulki.
Box po podłączeniu przez usb działał (wcześniej padło w nim ładowanie przez usb) . A ponieważ był nieźle zasyfiony rozkręciłem go, wyczyściłem i poskładałem ponownie. niestety włożyłem akusy na odwrót i poszedł dym. rozkręciłem drugi raz, okazało się że nie przykręciłem jednego z pinów (-). dzisiaj dopiero doszła mi ładowarka do akusów (xtar mc3), podłączyłem je, naładowały się bez problemu (sprawdzałem miernikiem). włożyłem je kolejny raz (tym razem prawidłowo) i nic, box nie reaguje. kiedy je wyciągałem jeden z nich sie zapalił. gdybym szybko nie zareagował to pewnie #!$%@?ął by mi w dłoni. i teraz pytanie:
to akusy (sony vtc6) były zwarte, czy może box je zwiera? za pare dni będe miał 2x lg hg2 ale nie chce by spotkalo je to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#epapierosy #vape #elektronika
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eterniter67: rx 2/3 z tego co pamiętam nie był zabezpieczony od odwrotenj polaryzacji, więc na 80% spaliłeś elektronikę. Rx200 na bank nie był, 2/3 chyba też