Wpis z mikrobloga

@BajerOp mała nokia jako telefon służbowy jest czymś normalnym, ale to jest wielkości zapalniczki, więc korzystanie z tego jest po prostu mega niewygodne na co dzień, zwłaszcza w przypadku telefonu służbowego który pracuje cały czas
w miejscu na drugą kartę SIM miałem microSD

@iwunio: ehhh dual sim ale hybrydowy...
i pomyśleć że to maleństwo ma dual sim z prawdziwego zdarzenia czyli 2 sloty SIM i dodatkowo jeden niezależny na kartę SD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login_login: ja noszę, bo korzystam z tabel na smartfonie rozmawiając na zwykłym. Nie siedzę w biurze, muszę mieć szybki dostęp do informacji służbowych na jednym z telefonów. Przerosła cię ta koncepcja widzę.
ja noszę, bo korzystam z tabel na smartfonie rozmawiając na zwykłym. Nie siedzę w biurze, muszę mieć szybki dostęp do informacji służbowych na jednym z telefonów. Przerosła cię ta koncepcja widzę.


@BajerOp: No pojechałeś mnie, lepiej ci z tym? Po co to zrobiłeś? Na dzisiejszych telefonach (smartfonach) jeśli czegoś nie można zrobić na jednym tego typu urządzeniu to wynika to tylko i wyłącznie z niewiedzy użytkowników. Wile ludzi absolutnie nie korzysta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login_login: widzę, że wiesz więcej o mojej pracy niż ja sam. Jest to dla mnie optymalne rozwiązanie z różnych względów. Sam zacząłeś jaki ty mądry i że kto głupi korzysta z dwóch telefonów.
widzę, że wiesz więcej o mojej pracy niż ja sam


@BajerOp: No to opisz nam ją bardziej, bo z tego co przekazałeś do tej pory to sugestia @Login_login: jest jak najbardziej słuszna.

Albo wiesz co? Nie pisz, jak każde pytanie, radę traktujesz jako wymądrzenie się i okazję aby komuś dowalić to nic nie pisz, ja nie mam alergię na internetowych napinaczy.