Wpis z mikrobloga

Dakanna oglądam już dobrych parę, w zasadzie od oryginalnego Piątku xd Kiedy po latach ogłaszał powrót serialu, zacierałem rączki z zadowolenia, ale teraz z odcinka na odcinek nabieram przekonania, że ten serial powinien skończyć się maksymalnie na 4-5 odcinku xd
Z postaci naczelnego hejtera Polski, malkontenta, Dakann zmienił się w postać depresyjnego wykopowego przegrywa. Czy to na pewno właściwa droga? Ucieleśnienie wszystkich wykopowyh przywar? Są ludzie z komentarzy, którzy dalej się z tym utożsamiają, z obrazem maniakalnego depresyjnego samotnika.. Trochę mnie to boli, bo mam wrażenie, że serial nie jest juz taki oryginalny jak dawniej, a autor zaczyna łapać widzów za najbardziej wykopowe z wykopowych wartości tylko po to by utrzymać wyświetlenia xd

Serial mógłby być równie ciekawy gdyby Dakann dzielil się swoimi przemyśleniami na temat życia w Polsce, przebierając dziecku pieluche, ukazając pracę na planie Ponków w krzywym zwierciadle itd.

#piatek #gownowpis #dakann
Pobierz Ivaaniusz - Dakanna oglądam już dobrych parę, w zasadzie od oryginalnego Piątku xd Ki...
źródło: comment_jDBcuWVcPOFaoCNC37CrKhBqT0nQMSYA.jpg
  • 5
@Ivaaniusz: Zawsze mam bękę jak widze piątek bo mam w głowie Dakanna walącego konia rekinem xDDD

Stary piątek jednak miał zupełnie inny klimat i widać, że nie próbują go powtarzać a tworzą coś zupełnie innego

psposki - @Ivaaniusz: Zawsze mam bękę jak widze piątek bo mam w głowie Dakanna walące...