Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pin_asinum: nie ma nic lepszego niż uicieczka od nudnego, narzekającego i zmęczonego życiem "p0laka".

Ja jeszcze nie mam męża i chyba nie będę miała. Za dużo się dzieje w związkach przynajmniej u mnie a i ogólnie w obenych czasach chyba też. Tinderki Badoo itd można mieć co tydzień kogoś nowego.
  • Odpowiedz
@GHan: dogoni cie 30 to bedziesz inaczej gadac xD najfajniesza czescia mlodych ludzi jest ich pewnosc o nieprzemijaniu, kazdy z was mysli ze bedzie mial cale zycie takie samo podejscie do wszystkiego a jednak jak to zarapowal kiedys nullo "Trzeba się zmieniać by jakim jest się pozostać"
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: rozumiem twoje myślenie o moim myśleniu, ale wyjdź do ludzi to zobaczysz że jest pełno kobiet po 30-stce albo i starszych które są atrakcyjne pożądane i bez problemu znajdują sobie męża.
  • Odpowiedz
@ssehflodur: dyskryminujecie kobiety krytykując nasze potrzeby seksualne, bo jak kobieta ma wielu partnerów to puszczalska a facet wiele partnerek to wielki ruchacz. Pluje na was hipokryci :)
  • Odpowiedz
@GHan: bo goni je czas, z facetem jest tak ze i po 40 moze byc atrkcyjny dla mlodej kobiety, z ktora zrobi sobie dziecko, a 35 letnia kobieta to juz stara raszpla, anwet jak dalej atrakcyjna to malo kto bedzie chcial z taka tworzyc staly zwiazek
  • Odpowiedz