Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Czy korzystał ktoś z was z aplikacji "Orange Flex" i tych ich ofert 30gb za 30zl?
Mam pytanie - na jakiej zasadzie to działa?
Czy faktycznie można rezygnować i dostosowywać plan w każdym momencie?

Szukam jakiejś opcji w Orange, ktora da mi te 30gb na miesiąc, rozmowy i smsy, ale nie chcę wiązać się umową i abonamentem.

#kiciochpyta #orange #orangeflex
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just2b3: to lepiej weź zwykła kartę za 25 zł i masz 25 GB plus co miesiąc 1 GB więcej do tego GB przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe. Po roku to u mnie tak wygląda xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szwiti: teraz już tej opcji nie ma chyba że jesteś użytkownikiem wcześniej niż 19/09. Teraz jest tylko opcja z MMS za 30/miesiąc
@archi3 ale skoro tego nie ma, to czemu tak hucznie reklamują to na ich stronie? Generalnie samą kartę w Orange mam od 2015r, a teraz ucieli mi pakiet internetu 2gb+sms, z ktorego korzystałem i szukam alternatywy.

@szwiti mam kartę cały czas, chodzi mi bardziej o pakiet internetu i jakieś rozmowy ewentualnie, bez umów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just2b3: jesli potrzebujesz dużo netu plus nolimit wez ofertę na rok. W Twoim przypadku wyjdzie ok 270zl jeśli masz skarbonkę włączona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Just2b3: nie reklamują oferty za 25 zł.

Jeśli kartę masz tak długo to 3 opcje:
* cykliczny tygodniowy 7 zl rozmowy, sms, 3GB. 1 GB więcej z każdym tygodniem. Np. Po 2 miesiącach da to 12 GB tygodniowo i cały czas będzie rosło. *115*2*7#
* cykliczny miesięczny 25 zł rozmowy, sms, 20 GB. Z każdym miesiącem 1 GB więcej. Na przykład po dwóch miesiącach będzie 22 GB miesięcznie. *115*2*31#
* jednorazowy
@Just2b3: Chętnie wyjaśnimy. Orange Flex łączy w sobie zalety oferty na kartę i abonamentu. Nie masz umowy lojalnościowej i nie musisz pamiętać o doładowaniach, ponieważ usługa jest połączona z Twoim kontem bankowym. W każdej chwili możesz zrezygnować lub zmienić Plan dopasowując go do swoich potrzeb. Więcej informacji znajdziesz tutaj https://flex.orange.pl/.
@Just2b3 Ja gorąco polecam Orange flex, po wpisaniu kodu GRZEGORZQDVT przy rejestracji dostaje się 50 zł na start. Place te 30 zł mam 30 GB neta nie pobiera mi transferu jak siedzę na Instagramie lub Facebooku itp. Ogólnie nie mam do czego się przyczepić.