Wpis z mikrobloga

@Takiseprzecietniak: nie Weroniki Rosati tylko Kingi Rusin, obydwie na er. A mówił dlatego że Rusin zrobiła sobie sesje nago dla promowania ekologii. Stara baba w sumie 50 lub około więc z tym rozbieraniem trochę późno. Zakładam że u Ciebie pamięć już nie taka i celowo nie szkslujesz muchalkiewicza tylko już nie te lata po prostu. Mylę się?
@neib1: normalny facet skomentował że starą dupa, mocno zaangażowana polityczni po lewicy się rozbiera. Tylko dzban nie widzi że zmieniając nazwisko i ukrywając fakt faktycznej rozbieranej sesji stawia komentarz SM w zupełnie innym świetle. Więc nie manipuluj. Normalni faceci komentują jak dupy publicznie ściągają majtki i twoje pedalskie komentarze tego nie zmienia.
@Tamerlan: za nazywanie kogoś #!$%@??? Człowieku, gdybyś zastosował swoją logikę i do każdego który kogoś nazwie #!$%@? zastosował wywłaszczenie w trybie zaocznym musiałabyś wywlaszczyc polowe ludzi. Wiem, że boli ale prawo do obrony to nie nie żaden luksus. Tylko totalitarne lewactwo uważa że nie dawanie człowiekowi prawa do obrony jest ok.
@Tamerlan: a co pedofilia na do rzeczy??? Michalkiewicz jako publicysta ma prawo wypowiadać się na dowolny temat. W przypadku naruszenia dóbr osobistych składasz pozew i dajesz prawo do obrony. Ja prdl. Masz klapki na oczach że nie widzisz lewicowych publicystów zabijających ludzi na pasach po czym zostają uniewinnieni , świeża sprawa, a tu masz publicystę który został wywłaszczony w procesie zaocznym za swoje opozycyjne poglądy.
a co pedofilia na do rzeczy???


@matcheek: Wypowiadał się o ofierze księdza pedofila...? Może tyle?

Michalkiewicz jako publicysta ma prawo wypowiadać się na dowolny temat.


@matcheek: No i się gnida wypowiedziała, za co może zapłacić, bo jak publicysta jest odpowiedzialny za słowo, nawet bardziej niż Kowalski...

i dajesz prawo do obrony


@matcheek: stasio sam sobie to prawo odebrał. Zresztą nie jest mi tego dzbana żal.

nie widzisz lewicowych publicystów