Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać że misja stalkerska z nowego #dlc do #metro Last Light daje rade i to bardzo. Łazisz po Bibliotece (TEJ bibliotece), zbierasz artefakty, mutanty ci w tym przeszkadzają - standard. Z tym że na raz możesz wziąć maks 5 znajdziek a sejwy da się robić tylko w bazie. Mało filtrów (które da się kupić także wyłącznie w bazie bo w Bibliotece ich nie ma), amunicji też, do tego ciemno i zimno - jest klimat.

Ostatnim razem jakiś pierdziawkowaty mutant z gatunku tych, na które nie warto marnować amunicji bo tylko pacnie i ucieka zbił mi szybkę w masce i musiałem spierdzielać jak szalony do kanałów aby się nie udusić. A pod samiutką bramą jeszcze zaatakowało mnie na dodatek stado jakichś paskudztw a miałem już ostatni magazynek w rewolwerze. Aż mi ręce się z nerwów spociły ;) #tylewygrac

Polecam!

#gry #metro2033 #metrolastlight #stalker
  • 6
@dlaczegoale: Trzy misje. Jedna gdzie stoisz z minigunem i napierdzielasz do tłumu - nudy. Druga w której skradasz się przez wrogi obóz a wykrycie kończy misje - całkiem znośna, zwłaszcza że dzieje się na powierzchni i trzeba działac szybko bo sie filtry skończa. No i trzecia, która opisałem powyżej - najlepsza i mozna ją przechodzić w odcinkach ze względu na jej sandboksową konstrukcję :)