Wpis z mikrobloga

@Lipathor: gdyby prawa strona szczyciła się rozszerzonym pakietem tolerancji to bym się zgodził, a tak to twoje urojenia ¯\_(ツ)_/¯

Swoją drogą jestem miło zaskoczony ile nagle się znalazło blogerek modowych w neuropie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co ma tu tolerancja do rzeczy?


@Lipathor: to że nikt nie ma prawej za jakąś ostoję tolerancji, po tej stronie to naturalne że ktoś się komuś może nie podobać, nie ma narracji że wszystkich trzeba koffać, po lewej za to jest i to z tej strony pada ostatnio najwięcej przytyków odnośnie wyglądu. Prawa działała w ten sposób zawsze, natomiast lewa zaczyna upodabniać się do prawej i to jest najzabawniejsze prawie
@Lipathor: Nie wiem, czy się wliczam do "prawaków", ale:
- wyśmiewanie wyglądu Grety uważam za żenujące
- wyśmiewanie grubych feministek uważam za żenujące (nie mylić z: wyśmiewanie poglądów feministek)
- Sośnierz definitywnie potrzebuje pilnej wizyty na stylistycznym SOR, ale atakowanie go za prezencję jest słabe
- nie znajdziesz żadnej mojej wypowiedzi, gdzie atakuje politycznego adwersarza za wygląd (wyjątek: Konieczny w bluzie, no ale błagam)
- Sterczewski w adidasach - kto w
(wyjątek: Konieczny w bluzie, no ale błagam)


@Dutch: tu się zgodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Sterczewski - kto? xD


@Dutch: https://pl.wikipedia.org/wiki/Franciszek_Sterczewski prawaki miały ból dupy, bo przyszedł w adidasach po zaświadczenie o wyborze

ogólnie to w tyle mam wygląd i ubiór Sośnierza i większości z reszty, ale jak pojawiła się okazja pośmiać trochę z fanbojów konfy, to czemu miałbym sobie żałować? ( ͡° ͜