Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luteklutek: imo to wygląda po prostu źle. Nie znam się, ale na logikę to tatuowanie realistycznych twarzy to chyba najtrudniejsza rzecz do ogarnięcia. Człowiek odruchowo wychwyci jeśli twarz jest choć trochę skopana i różni się od tego co jest irl. Zwróć uwagę na generowane komputerowo twarze w filmach. Jeśli tylko coś się nie zgadza ( zwłaszcza to widać przy mimice twarzy) to od razu czuć że coś nie trybi, podczas
  • Odpowiedz
@luteklutek: ja wiem, że każde dziecko, a szczególnie własne, to słodziak itd. Trzeba jednak powiedzieć pewne rzeczy otwarcie, bo pieluszkowe zapalenie mózgu dopada nie tylko madki, ale i facetów i w ogólno pojętym interesie społecznym jest zwiększanie świadomości, że BOBASY SĄ K---A PASKUDNE, SERIO. Tak obiektywnie patrząc - pomarszczone, nieproporcjonalne, osmarkane itd.

Dzieci mają nieproporcjonalnie duże głowy, ogólnie można powiedzieć, że to taka karykatura człowieka (w sensie zaburzonych proporcji, na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luteklutek: żeby wpaść na pomysł zrobienia takiego tatuażu musiałabym chyba dostać raka mózgu, który by sprawił że stanę się upośledzona ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@luteklutek: Tragedia... gra świateł to chyba jedna z trudniejszych rzeczy w tatuażu, dlatego jak się wybiera tatuażystę to powinno się przejrzeć wszystkie prace i wybrać specjalistę od danego stylu, bo nie każdy tatuażysta jest dobry w danym sposobie.
  • Odpowiedz
Każdy niemowlak wygląda jak kartofel, tatuowanie sobie go jest kompletnym idiotyzmem. Potem dzieciak dorośnie i będzie się wstydził że ma takich rodziców.
  • Odpowiedz
@luteklutek: Ta dziara jest świeża więc jej wygląd ulegnie jeszcze dużej zmianie. Miałem ten sam problem z portretem i po wygojeniu, zejsciu opuchlizny wygląda 200% lepiej ;-)
  • Odpowiedz