Wpis z mikrobloga

@Saper86 Mimo, ze jest wieksze to sie tego nie czuje, poza tym prowadzi się go fantastycznie, jeździłem dziesiątkami różnych aut i tak dobrze drogi malo które auto się trzyma. O wnętrzu chyba nie trzeba wspominać. Gorąco polecam.
@Saper86: mój kumpel ma tego #!$%@? i ogólnie jest zadowolony. Nie wiem o co konkretnie pytasz bo raczej nikt Ci opinii „czy się psuje” nie wystawi bo to raczej wszystko nowe auta na gwarancji. Ogólnie to miły miejski samochodzik, mi osobiście brakuje miejsca w środku, bo jest serio ciasno. Jak masz 180 i więcej to raczej za tobą nikt nie usiądzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saper86: mam V40 i ostatnio byłem z dziewczyną na dniach otwartych. Wsiadam do XC40 i mowie, fajnie dużo miejsca całkiem wygodnie, podglądałem z każdej strony, popytałem o duperele sprzedawcy, a na koniec chciałem sobie jeszcze zobaczyć S60. No i kupuje S60 w tym miechu :D XC40 to dobre jest dla emerytów.
@Saper86: kumpel ma roczne v40 i narzeka na jakość i usterki z dupy, np. raz przestały wyświetlać mu się wszystkie zegary. W ramach abonamentu Volvo wziął też na kilka dni za darmo XC60 czyli co najmniej klasę wyżej i też zdążył się popsuć panel dotykowy (zaciął się na kamerze cofania podczas jazdy xD i nie dało się tego przełączyć). Aha domyślnie gwarancja tylko 2 lata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saper86: Miałem okazję jeździć - design i materiały trafiały w moje gusta. Natomiast jazda moco odstawała od komfortu i zachowania na drodze Hondy CRV czy Renault Koleosa. Sprawia wrażenie cięższego od nich. Według mnie za drogi na to co sobą reprezentuje. Ale Volvo tanie nie było nigdy. W tym wypadku została wybrana CRV w hybrydzie.
@Planeta_odebete2 A zdziwił bys się, jedzilem każdym volvo produkowanym od 2015r w tym s90, v90, v40 zrobiłem okolo 40tys, nowa s60, nawet s60 polestara ktora ma 4,2 do 100, żadnym nie prowadzilo się tak dobrze jak ta nowa xc40. Jedyne auto które tak dobrze mi sie prowadziło jak ta xc40 byl focus rs.