Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie zdziwienie i szok szarej myszki dla anonka, gdy po raz pierwszy wchodzi na wykop i widzi te wszystkie wpisy o #p0lka ( ͡° ʖ̯ ͡°) To mocno zadziwiające. Od razu poczułam się gorsza i #!$%@?, bo jestem wadliwa i przejmuję się opinią innych ludzi. I każda osoba, która kiedykolwiek miała problemy z relacją ze społeczeństwem zareaguje tak samo.
#szaramyszkadlaanonka #przegryw #damskastuleja #fobiaspoleczna #nerwica #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
@wszystkiekoty: Dla szarych szczurków też lepszą opcją jest odcięcie się od takich tagów. Na dłuższą metę śmieszki zamieniają się w zakrzywienie obrazu innych ludzi w negatywny sposób i powiększenie wszelakich fobii. Znacznie lepiej się czuje odkąd zminimalizowałem czytanie tagu #przegryw i podobnych.
  • Odpowiedz
@wszystkiekoty:

Mialam to samo - oni chca bysmy czuly sie winne za przewinienia ich bylych, bysmy sie wstydzily ze jestesmy kobietami i jestesmy gorsze od reszty zywych istot bo inne leca na hajs. Dalybysmy im serce na dloni a oni by nam w twarz napluli bo "zadna nie ma wartosci, honoru empatii i zainteresowan" czyli nadaje sie tylko do jednego..
Osoba ktora zawsze miala problemy w interakcjach miedzyludzkich i chcialaby jakos zyc wsrod ludzi normalnie trafia na podobnych wyrzutkow ktorzy zamiast wspierac to obrazaja bo "rozowa nie moze miec problemow tego typu".
Skoro jakiec cwele chca nas ruchac to powinnysmy cie ciesszyc ze nie jestesmy przegrywkami.
Nawet jesli mamy zlote serce - tfu na nas, opluc i zbesztac nas, bo
  • Odpowiedz
@Passarinho: a moze dlatego, ze sie nie odnosi, tylko jest zwyczajnie przykro,ze chcesz byc dla kogos mily a ta osoba cie wyzywa od p0lek pluje na ciebie i rzuca na czarno bo przeciez jest rozowa, wiec juz samo to jest jej wielka zbrodnia.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Szczerze mówiąc, to kocham wszystkich ludzi bez wyjątku i nie chcę, żeby ktokolwiek był przeze mnie nieszczęśliwy. Ale takie obelgi są bardzo przykre i nie wiem skąd się bierze ten głupi trend, żeby od początku czuć do wszystkich nienawiść i się na tym skupiać.
  • Odpowiedz
@wszystkiekoty: Tylko najbardziej skrajne jednostki atakują kobiety jako ogół. Tag p0lka dotyczy pewnej grupy kobiet i ich zachowań względem płci męskiej. Niestety skrajni przegrywi (i zapewne trole) krzyczą najmocniej, przez co można odnieść wrażenie, że nienawiść wszystkich jest kierowana do każdej osoby płci przeciwnej. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz