Wpis z mikrobloga

  • 13
Jak ja kocham ten wątek. Pokazuje to że przeciętny wykopek nie dość że nie ogarnia koncepcji PKB to przerasta go koncepcja dodawania
  • Odpowiedz
Przeciętny wykopek ma jeden zwój mózgowy więcej od konia, głównie po to żeby nie wypił wody z wiadra przy myciu podłogi. Ten wątek i komentarze doskonale to pokazują.
  • Odpowiedz
ale szambo wybiło, nagle przestała mnie dziwić taka słaba zdawalność matury z matmy, skoro większość komentujących nie potrafi wyciągnąć właściwych wniosków z takiej prostej mapki xD

analfabetyzm wtórny
  • Odpowiedz
Koleżanki i kolegów nie ogarniających tej mapy proszę o spalenie dowodów tożsamości przed następnymi wyborami. Dziękuję.
  • Odpowiedz
XD ci ludzie powyżej mają prawa wyborcze XDD jestem zdziwiona i ciekawi mnie jak oni na przykład wiążą buty przy swoim poziomie intelektualnym XD
  • Odpowiedz
@adam2a myślę, że ten wysyp brainletów wynika z nieznacznej nieścisłości twojego opisu mapy. Zamiast "Świat podzielony na 4 regiony o zbliżonym PKB" bardziej właściwe mogłoby być "Świat podzielony na 4 regiony o zbliżonej sumie PKB krajów w nich zawartych".
  • Odpowiedz
@tomslash: Wiesz, to jest coś z gatunku, że przychodzisz na imprezę, proponują ci alkohol, odpowiadasz, że nie możesz, bo "jesteś samochodem". Nie spodziewasz się wtedy na serio wypowiadanego zdziwienia, że przecież jesteś człowiekiem, a nie samochodem i czy aby nie masz problemów psychiatrycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ok, jeśli ktoś widzi podział świata na 4 kolorki i nie rozumie kontekstu tego opisu to może tak
  • Odpowiedz