Wpis z mikrobloga

1. Słyszałam o tej spalonej strzelnicy i tak sobie myślę, a może by tak postrzelać, bo już wcześniej o tym myślałam. Naoglądałam się Pit Bulla i chciałabym sobie postrzelać z broni krótkiej. Gdzie we #wroclaw jest jakaś fajna i przede wszystkim bezpieczna strzelnica (nie chcę skoczyć tak jak ci w tej co się sfajczyła)?
2. Jakie to są koszta (broń krótka GLOCK, amunicja ostra)? Cenników jakimś cudem na stronach nie ma.
3. Czy muszę przyjść ze znajomymi, czy sama też można (nie zawsze znajomość mają czas i lubią takie rozrywki)?
4. Instruktor mi wszystko powie tylko przed strzelaniem, czy będzie stał koło mnie i mówił co i jak? Mam coś poczytać wcześniej o tym, czy laików też wypuszczają (nigdy wcześniej tego nie robiłam)?
5. Można jakieś karnety kupić jak mi się spodoba?

#pytanie #strzelectwo #strzelnica #hobby #pytanie #braterstwo
  • 10
  • Odpowiedz
@latte_z_rana: Colt na Kwidzyńskiej, można kupić pakiety, możesz też zapisać się do klubu jak Ci się spodoba, możesz przyjść sama — w godzinach otwarcia są instruktorzy, często przychodzą osoby z własną bronią więc można zagadać, popytać, spróbować czegoś spoza klubu
  • Odpowiedz
@latte_z_rana: WarZone jest spoko. Trzeba tam iść w minimum dwie osoby, więc jak coś, to mogę się wybrać z Tobą, bo pojawił się tam MSBS, z którego chciałbym postrzelać. Mogę Ci też doradzić, z czego postrzelać na początek w zależności od tego, jak pewnie będziesz się czuła z bronią.
100zł to takie rozsądne minimum na pierwszy raz.
Do tego Braterstwo co jakiś czas organizuje pikniki, gdzie można postrzelać z różnych broni
  • Odpowiedz