Wpis z mikrobloga

RMF FM:
„Śledczy potwierdzają znalezienie przy ciele Adama C. 5 porcji metamfetaminy, badana jest zawartość 6. woreczka.”
Prawdopodobna jest hipoteza, że w trakcie ucieczki podejrzany patus próbował się panicznie pozbyć tych działek.
Gdzie jest teraz ten dzban #stonoga, który mówił, że żadnych narkotyków nie było, a rzekome narkotyki to wata do E-papierosa. Pewnie powie, że policja podrzuciła. xD Zbychu czekam na pozew za „nieuszanowanie świętości śmierci”.
#konin #policja
  • 24
  • Odpowiedz
@Juan_xD: Z paroma się wyzywałem, mogę ich zawołać jak będzie trzeba. Inna sprawa, że raczej do błędu się nie przyznają tylko będą pisać że ŁEŁE POLICJA ZACIERA ŚLADY, CHRONIOM SIĘ NAWZAJEM, NIE MA BUMBAP JEST BUMBAP
  • Odpowiedz
@Juan_xD: ale pamiętajmy, to POLICJA MORDUJE DOBRE MORDECZKI JP POZDRO I Z FARSZĘ, JP JP NA 100%, AŁA PANIE WŁADZO, PROSZE NIE ZAKUWAĆ, JA PRZEPRASZAM, MAMA MNIE ZABIJE JAK SIE DOWIE!
Beka, jak mantrę będę powtarzać - jakby Seba wyklęty nie miał nic na sumieniu, to by przed bagietą nie zwiewał. Byłoby wylegitymowanie się i dziękuje finito. A że był to kretyn, co się bawił w dilerke z gówniarzami i
  • Odpowiedz
@Wynoszony:
Wersja nr 1 - Sebix patus bawił się w dilerkę
Wersja nr 2 - wielki spisek pisowski policji, prokuratury i sądu, żeby brutalnie zamordować patologicznego Sebixa

Obie wersji w teorii możliwe, ale tylko w teorii. W praktyce to jak zderzenie ludzi nauki z płaskoziemcami. Idiotom się nie da przemówić do rozumu niestety.
  • Odpowiedz