Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Część.
Wykopki, sprawa jest następująca, jest u mnie w rodzinie osoba z początkiem alzheimera. W ramach bezpieczeństwa chce ją wyposażyć w zegarek z GPS i gsm. Jest to przedmiot który zawsze zakłada. W Polsceeuropie nie mam problemu, mogę zamówić coś z esimem i wykupić abonament w Orange. Ta opcja niestety jest dość kosztowna dla wyjazdów zagranicznych. Osoba ta podróżuje za granicę co wiąże się z koniecznością wykupywania pakietów. Poszukuję esim który byłby tylko pakietem danych i/lub symbolicznymi minutami i działał w różnych rejonach świata, głównie Azja.
Czy ktoś się orientuje co jest dostępne? Znalazłem paru operatorów wiertualnych , których mogę teoretycznie kupić, ale wszędzie jest tylko wskazanie na iwatcha którego akurat wizualnie i obsługowo ta osoba nie trawi.
Sprawa jest dość pilna. Szukałem już tej osoby na Ukrainie, parokrotnie w Polsce, a teraz szykuje mi się Vietnam i Tajwan.
Nie upieram się na Esim. może ktoś coś zasugeruje z tradycyjnym układem sim, co byłoby akceptowalne przez statecznego Pana w wieku emerytalnym.

Celuje w galaxy watch LTE. Odpowiada tu i wygląd i czas pracy.

#esim #telefony #lte #operatorzykomorkowi #podroze #alzheimer
  • 1