Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś będzie tu obeznany i odpowie mi na pytanie. Gram w FM 2019 i jest to moja pierwsza gra z serii do której podszedłem na poważnie i nurtuje mnie jedna rzecz. Przykładowo, jeśli gram Legią i ustawię formację że na skrzydłach mam schodzących napastników a Szymański to naturalny skrzydłowy, to z biegiem czasu, zawodnicy zaadaptują się do nowych pozycji, które im narzuciłem, czy sztab który ustawia mi trening z automatu, coś będzie robił w tym kierunku? Jestem dopiero na początku sezonu i jeszcze nie zaobserwowałem żadnych zmian a taką padakę #!$%@?łem że sprowadziłem skrzydłowych bo tak chciałem grać, ale że był problem z bramkostrzelnością to pozmieniałem na SN i jest lepiej teraz, tylko tyle że mam problem z tymi pozycjami właśnie.

Dodam jeszcze że Vesovic często w tym sezonie występuję na obronie bo Stolarskiego męczą kontuzję i rozegrał tam jakieś 12 spotkań i póki co nie zauważyłem żadnej zmiany co do nowo narzuconej przeze mnie pozycji. :/

Druga rzecz która mnie #!$%@?, może ktoś będzie wiedział. Dlaczego na przykład wystawiam przed meczem Szymańskiego na lewej stronie a w czasie meczu mi się przesuwa na prawą, pomimo że nie ma w tym mojej ingerencji? Jakiś bug?

#gry #footballmanager #fm2019
  • 4
@PakoThugLife: Ogolnie to jak bedziesz ich wystawial na nienaturalnej pozycji to z czasem sie naucza(w zaleznosci od roznych atrybutow). Dodatkowo jak wejdziesz na karte zawodnika w zakladke rozwoj/trening, tam mozesz ustawic jaka pozycje ma trenowac.
@kubad99: Widziałem to, ale nie chcę tam mieszać bo się boję że przejmę dowodzenie i coś #!$%@?ę, w momencie w którym do końca swojej kariery będą trenować coś nieprzydatnego bo zapomnę to potem zmienić, mimo to dzięki. :D
@kubad99: Doobra, to posprawdzam to, tyle że jak coś chciałem ustawić związanego z pozycją to padło pytanie czy chcę przejść kontrolę nad treningiem na miesiąc? :P

Aa i tak mam okazję ku temu żeby posprawdzać, bo z Pucharu Polski odpadliśmy z Pogonią, by potem w Lidze Europy wygrać z Arsenalem u siebie 1:0, zaskakuję mnie ta gra i teraz w sumie została mi tylko liga i nic, tylko eksperymentować i się