Wpis z mikrobloga

sprzedajac na #allegro jako osoba prywatna przedmiot powyżej 40zł... już nie łapie się pod SMARTa?
Po tych rewolucjach zj3bali?
Oczywiscie ilosc komentarzy, procent pozytywów itp jest na 100%, jeszcze z miesiąc temu był SMART
@allegro_pl jesli to się potwierdzi... wiele osób kupiło SMARTa bo było wielu sprzedawców z taką opcją dostawy a wykluczajac prywatne osoby... ech

Jak coś sprzedam to jest integracja z inpostem? Jaki jest koszt nadania? Nadal 9zł?
  • 9
Allegro przysłał meila, że wprowadzają kosmetyczne zmiany od 2 grudnia. Nie sprawdzałem co to za kosmetyka.
Na razie aukcje mam normalnie ze smartem. Nic nowego nie wystawiłem.
Moze wieczorem sprawdzę.
@Igor_x: jesli allegro stwierdziło, ze w ostatnich miesiacach wyrobiłeś pewne saldo lub ilość wyższe niż X to sugerują, ze to konto powinno byc firmowe. nowe aukcje są kompletnie na innych zasadach niż te ktore wystawiłeś dawno temu i wiszą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wychwalany: mam nadzieje ze to j3bnie bo w takiej sytuacji prywatna osoba ma ogromny problem ze sprzedażą szczególnie drobnic gdzie koszt dostawy jest kluczowy a bez SMARTa jest w UJ drogie nawet bez powiązania z inpostem bez SMARTa