Wpis z mikrobloga

Siemka, czy oceni mi ktoś kolizję drogową, kogo wina?
Niebieski samochód porusza się na drodze z pierwszeństwem.
Czerwony samochód zaczyna wyjeżdżać w momencie kiedy niebieski jest tak jak na zdjęciu. Zaczyna hamować, żeby przepuścić pieszych.
Niebieski samochód gwałtownie hamuje i zanim czerwony samochód się zatrzyma, albo od razu w chwili jak się zatrzymał zderzają się w ten sposób, że niebieskiego lewy przód z prawym tyłem czerwonego.
Piesi postawili krok na pasy w momencie jak czerwony samochód prawie się zatrzymał
P. S.


#bedzin #sosnowiec #dabrowagornicza #wypadki #samochody
mdlejtecole - Siemka, czy oceni mi ktoś kolizję drogową, kogo wina?
Niebieski samoch...

źródło: comment_CIXbxwOTvu93ggihnrH5lSKE0ncqOiOP.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@JuanZachariasz: @rdy: @SzkodaOgtawja: @Ganwroth: @Galvay: no to fajnie, byłem niebieskim #!$%@? mi mandat i grozili odebraniem prawka, bo swiadek byl jakis ktory najpierw powiedzial wersje na moja korzyść, a pozniej zaczeli go dopytywac i zmienil wersje. #!$%@? na #!$%@? ja to podpisywałem, ale zaczeli mi grozic ze mi prawojazdy zabiora, szukam kogoś z nagraniem. I się pojde odwołać.
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: że niby kolizja z twojej winy? Tu imo mógłby być mandat dla ciebie za nadmierne #!$%@? i niezachowanie ostrożności przed pasami, wina czerwonego jest ewidentna
  • Odpowiedz
@rdy: jechałem max 60 ale wyjechał w takim momencie ze nie miałem szans zahamowac. zwalniam trochę przed pasami, ale no zazwyczaj jak jest duzy ruch to piesi czekaja, az auta przejada.
  • Odpowiedz
  • 0
@mdlejtecole ul. Małobądzka
Jechałeś na drodze z pierwszeństwo, ale samochód który uderzyłeś zatrzymał się aby przepuścić pieszych - którzy mają pierwszeństwo na przejściu.
Trudna sprawa.
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: trudno mi to ocenić, może jest racja z tym niezachowaniem ostrożności, ale czerwony byłby też winny, ogólnie to skrzyżowanie po przebudowie jest #!$%@? czasami od strony słowiańskiej się czeka 10 minut, mogliby zwęzić tam do jednego pasa i lewy dać jako włączeniowy, albo całkowicie wyłączony koło skrzyżowania bo ruch na małobądzkiej aż tak duży nie jest
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: no i ok, trzeba jezdzic dynamicznie, miala czekac az bedzie pusto zeby wjechac? Pytam o ciebie, nie widziales ze wjezdza? Kiedy zaczales hamowac? Na skrzyzowaniu trzeba zachowac ostroznosc, a skutek jaki widzieli policjanci to babka stoi przed pasami a ty na nia najechales. Powiedzieli pewnie ze powinienes jechac z predkoscia ktora pozwoli ci zareagowac?
  • Odpowiedz
@emerjot: ruchliwe skrzyżowanie, zazwyczaj piesi czekaja, aż się przejadą samochody w takiej sytuacji. Bo sie zatrzymasz a pozniej 5 osob Cie wyprzedzi na pasach wiec bezpieczniej jest przejechac. Zwalniałem na tyle, żeby przed pasami jak coś się zatrzymać, ale babka ruszyla z piskiem opon prawie, a pozniej gwałtownie zahamowała. Tak to zapamiętałem.
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: o stary współczuje, jechałem tam z 5-10 minut wcześniej z kamerką, wyjeżdżałem ze słowiańskiej w kierunku stadionu to by sie nagrało :(
  • Odpowiedz
@mdlejtecole: Kurka wodna skręcałem na Będzin w tym momencie, słyszałem tylko klakson i pisk hamulców oraz widziałem pieszych. Niestety nie miałem kamerki. Jechałem czarną Skodą Roomster.
  • Odpowiedz