Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej podważyć plotki krążące wśród zagranicznych dziennikarzy po paddocku, przekazywane przez jednego z nielicznych polskich dziennikarzy jeżdżących na wyścigi i mających kontakty w świecie f1?
Wrzucacie filmik jak Stroll kogoś wyprzedza na starcie xDDD

Następny etap tego internetowego "dzbannikarstwa" to będą "echa chrubieszowa",
gdzie łysy Seba, na tle meblościanki, będzie przekonywał swoich widzów że "Sokuł" to wuja się zna na tej formule pierwszej,
a Hemilton to w sumie nie umie jeździć i nie rozumie opon bo są za czarne.

#f1 #kubica #echasanoku
  • 16
a jednak prawda jak zwykle po środku.


@Raa_V: Tak jak wina Leclerc Vettel też jest pośrodku xDDDD
Ale tylko dla januszy którzy nie rozumieją wyścigów.

Jaki masz dowód że to wymyślone przez Czarka? Żaden.
Nawet nie wymyślisz żadnej sensownej teorii po co miałby to wymyślać.
bo dla was powrutowców nawet Ferrari ma sens xD


@S7-1500: Przypominam, że dla antypowrutowców i januszy, F1 w ogóle nie miało sensu i szans xD
No i co? No i jeździ w F1. Ale kij że jeździ w F1, objeżdża na startach jak dziecko mistrza F2.

Rzeczywiście po tym jak prawie wrócił z Renault i wrócił z Williamsem, Ferrari to teraz coś nieprawdopodobnego xD
Hmmm, no zastanówmy się... jacy są dostępni
@erb0: żartujesz? W świecie istot posiadających narząd ośrodkowego układu nerwowego to twórca teorii stawia teze i musi ją uargumentowac.

Jak widać jego wyznawcy głoszą jego tezę i oczekują od otoczenia bezwarunkowo jej przyjęcia lub dowodów na to, że jest nieprawdziwa. To się nazywa kult.

Jeżeli mi nie wierzysz. To pacz tera:
Czarek potajemnie #!$%@? się w Villeneuve.
Jakie masz dowody, że nie?


BTW... Po co ja próbowałem z Tobą pisać? Wczoraj
Jak widać jego wyznawcy głoszą jego tezę i oczekują od otoczenia bezwarunkowo jej przyjęcia lub dowodów na to, że jest nieprawdziwa.


@Raa_V: Ale gdzie ci ktoś karze ją przyjmować bezwarunkowo? xDDD

Co innego jest napisanie że to plotka, mało prawdopodobne, itp.
A co innego jest pier.. że ktoś to specjalnie wymyślił, bo po co wymyślać coś tak nieprawdopodobnego?
A już naśmiewanie się z tego, przez typa spod szafy, którego cała wiedza
@erb0 możliwe że się nudzi, ale przecież imho Strollowi nie ma co zarzucac jeśli chodzi o talent. Nie jest to jakiś kocur kozak, ale starty to ma mega mocne.