Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#alkohol #alkoholizm #zwiazki #anonimowemirkowyznania

Ja chyba przez żonę wpadnę w alkoholizm.

W piatek bylem z kumplami na piwie. Ostatnio ograniczam alkohol wiec mialem sie napic 1-2 piwka no ale tak sie zlozylo ze wypilem 5, do tego wódka. Porobiłem sie.

Wrociłem do domu. Wykąpałem się, położyłem się z żoną. Zaczelismy sie całować i wyszly z tego segzy. Niewiele pamiętam, wiem że cały czas się #!$%@?łem że nie moge skończyć. Po skonczonych segzach poszlismy spac.

Budzę sie rano, glowa boli. Mysle, pewnie żona strzeli focha ze sie tak schlalem. A ta przychodzi ze śniadaniem do łóżka, całuje mnie i mówi ze wczoraj było zajebiście, że sie kochalismy 2 godziny (xD 30min to dla mnie wyczyn) że tak to by zawsze chciała.

A ja miałem ograniczyć chlanie...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 22
że sie kochalismy 2 godziny (xD 30min to dla mnie wyczyn)


@AnonimoweMirkoWyznania: z mojego doświadczenia to 10 - 15 minut dobrego ruchania to już każdą dziewczynę boli sprzęt, albo na następny dzień ma ała. 2 godziny? To chyba takim tempem jak się miesza pianę z białek z resztą ciasta, powoli, delikatnie żeby nie ścisnąć ;)
ale jemu nie chodzi tylko o to, żeby stał. Cały pic w tym, żeby stał, żeby mieć ochotę i żeby nie dojść za szybko.


@JudeMasonPolakozerca: i właśnie tak działa ta substancja ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wbrew pozorom działanie nie jest identyczne jak sildenafilu, który powoduje tylko większy napływ krwi do ciał jamistych.
Tadalafil powoduje też że "wytrzyma" dłużej.
Oprócz tego jeszcze może sprawdzić dapoksetyne.