Wpis z mikrobloga

#bioware #anthem #masseffect #dragonage

Powiedzcie mi jedno, jak to jest że bioware zapowiada anthem 2, da 4 i me 4/5? i ktokolwiek traktuje to poważnie.
Przecież to jakieś PRowe pieprzenie i nic więcej.
Z kategorii obiecamy wszystko, a wiadomo jak wiarygodni oni są.
Byle plebs miał się czym ekscytować i akcje nie spadały.
Przecież oni nie potrafili zrobić jednej gry na raz i to w ciągu 6 lat...
Anthem wcale nie lepiej.
Przyjemnego samobójstwa bioware, bo na to się zanosi.
  • 6
  • Odpowiedz
@LegionPL: Sprawa była skomplikowana, bo przez wiele lat kasa szła na projekt a tam nikt nic nie ogarniał, ani nie robił, bo nie wiedzieli co robią. ANthem 2 to bym grał, jak wyciągną wnioski i poprawią błędy to będzie mega gra, gameplay i latanie javelinem jest super
  • Odpowiedz
@albertbranka: > bo przez wiele lat kasa szła na projekt a tam nikt nic nie ogarniał, ani nie robił, bo nie wiedzieli co robią.

O TO TO.
Podsumowując, nie potrafią.
Kto mi zagwarantuje że ta historyjka się nie powtórzy?
Nie mam zamiaru się napalać na ich bajere tylko po to by się ostatecznie rozczarować.

Anthem za to jest przykładem dlaczego firma od rpg nie powinna robić looter shootera.
Gra robiona dla
LegionPL - @albertbranka: > bo przez wiele lat kasa szła na projekt a tam nikt nic ni...
  • Odpowiedz
@Blackhorn: Może tak a może nie. Chciałbym tak myśleć ale dowodów nie widzę żadnych.
Oczywiście że się sprzeda, nawet byle co, wystarczy jechać na reputacji i hype ale do czasu.
Zobaczę gameplay to będzie można się ekscytować, do tego czasu emocji do tego nie mieszam.
  • Odpowiedz
@aut91: Gdyby zapowiedzieli tylko to nie miał bym problemu ale zapowiadanie że pracują nad trzema AAA jednocześnie to jakieś nieporozumienie, w najlepszym wypadku przesunięcie w czasie będzie tak duże że ja pi**rdole.
To po prostu nie poważna gra na hype i łatwowierności fanów.
  • Odpowiedz