Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ktoś wie kiedy ci nieudacznicy z PKP IC zamierzają uruchomić sprzedaż na nowy rozkład? Widzę, że tym razem znowu ich to przerasta i będzie problem z promocyjnymi biletami...
#pkp #intercity #koleje
  • 11
  • Odpowiedz
@Shishu: Pisząc nieudacznicy miałem na myśli osoby odpowiedzialne za rozkłady i udostępnianie biletów do sprzedaży, nie wszystkich pracowników ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@ms93 to firmy pomyliłeś, rozkład od PKPIC jest już dawno gotowy, a biletow nie mogą zacząć sprzedawać dopóki PLK nie zatwierdzi wszystkiego jak jest (niektóre remonty np. ciągle trwają)
  • Odpowiedz
@Shishu: To nie mogą zacząć sprzedawać na tych trasach, gdzie remontów nie ma? Przecież PLK nagle nie rozwali całej siatki połączeń, spodziewam się co najwyżej jakichś kosmetycznych albo żadnych zmian na tym etapie dla zdecydowanej większości połączeń. A przez ten bałagan nie da się potem skorzystać z pełnej zniżki w ofercie Wcześniej (w zeszłym roku musiałem o to pisać reklamację), nie mówiąc już o Super Promo, na które nie wiadomo kiedy
  • Odpowiedz
  • 0
@ms93 pewnie by mogli, ale na kazdej trasie przez ten miesiąc mogą zajsc choćby drobne zmiany które spowodują zmianę w rozkładzie jazdy ot jakis postój techniczny, wydłużenie czasi jazdy o kilka minut lub jego skrócenie i w takim wypadku przejazd byłyby niezgodny z zawartą umową przewozu i dopiero sypalyby sie skargi.

ta sytuacja nie dotyczy w sumie tylko IC ale także i innych przewoźników i niestety poki ostateczny rozkład będzie pojawiać się
  • Odpowiedz
@Shishu: No tak, tylko inni przewoźnicy raczej nie mają promocyjnych taryf i nie ma znaczenia kiedy kupisz bilet, i tak nikt nie kupuje biletów na regio czy inny osobowy miesiąc wcześniej.
Ja bym nawet nie narzekał tak bardzo na to opóźnienie otwarcia sprzedaży, gdyby tylko była podana konkretna data jej rozpoczęcia. Teraz nic nie wiadomo, nie ma nawet przybliżonej daty. Do tego oczywiście PKP IC powinno w tej sytuacji stosować zmienione
  • Odpowiedz
  • 0
@ms93 a to inna sprawa, tylko mnie to nie bardzo dotyczy (bo i tak płacę tyle samo) i nie mam na to żadnego wpływu więc nic nie poradzę. W zeszłym roku cześć reklamacji uznawano więc myślę że w tym roku będzie podobnie
  • Odpowiedz