Wpis z mikrobloga

@taconaostro: to wsadź jakiegoś bramkarza 75 ovr, przecież nie ma żadnej różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bez powodu dużo osób uważa ter stegena za najlepszą kartę na bramce w tej edycji, co do losowości bramkarzy mam wrażenie że jest nieco lepiej niż w 19, coraz rzadziej czuje aby jakieś ogórki byly w stanie dorównać tym top kartom na bramce
@Geneksix: Chyba logiczne że miałem na myśli bramkarzy z top 5, a nie jakiegoś placka 75.

Ter Stegen potrafi zagrać genialny mecz, a w innym nie potrafi złapać piłki w ręce bo mu ciągle wypada(nawet jak złapie to wylatuje mu z rąk)

Zdarzaja się też dziwne zagrania jak tutaj: https://streamable.com/k4cvd

Wykop piłki to mój błąd, za długo czekałem, ale tą wrzutke Salaha to powinien złapać w rece a nie grać w
@taconaostro: logiczne byłoby, jeśli napisałbys o jaką grupę chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki filmik to mogę nagrać z dowolną karta z gry, wystarczy że trafie na mecz z delayem/handicapem i dzieją się dantejskie sceny, jednak podsumowując i tak jest jednym z najlepszych i jest to odczuwalne, grałem wcześniej Llorisem który też jest przez wielu uznawany za top5 i dla mnie duża różnica na + na korzyść