Wpis z mikrobloga

@steemm: a nie wiem, nie grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) still, pomimo tego, że fifa jest fajna do posiadówy albo pogrania sobie, to znam pare osób co grają tylko i wyłącznie w nią, podziwiam ich :D
  • Odpowiedz
@steemm: no to arkejdowa szczelanka jest ¯\_(ツ)_/¯ samemu gra sie dośc nudno ale jak przechodzisz fabułe ze znajomym online czy na kanapie to przyjemnie jest
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Prawda jest taka ze teraz gry są na tzw. „Jedno kopyto”. W cholere wielkie i nudne obszary sandboxowe, gdzie misje polegają na „przynieś ananasy od urugwajskiego sprzedawcy owoców „ a oddalony jest o 12747 km od Ciebie. Tytuły AAA głownie na tym bazują choc nie twierdze ze w każdym przypadku tak jest. Jestem z tych osób gdzie długie gry się szybko nudzą ( być może wynika to z pewnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kakorass: no wiadomka, nie każdy jest gamerem 8 wystarcza mu jedna seria/gra, co nie zmienia faktu że przy tylu pięknych grach to aż dziwne że tak potraficie :D @Kluska1337: widzisz, to samo mogę powiedzieć o fiifce, w kółko to samo, każdemu nie dogodzisz, innych jara ta sama gra ale z innym składem, innego jara fakt że teraz musi dynie przynieśc a nie ananasa XD takie growy żywot
  • Odpowiedz