Wpis z mikrobloga

Po prostu panuje tutaj jakaś niewytłumaczalna nienawiść do mężczyzn


@dymitrop: xDDDDD Ok, może rzadko bywasz na mirko, więc wejdź sobie np. pod tag #przegryw i zobacz, po kim się tam jeździ.

i do zawstydzania każdego mężczyzny, który chce się zwyczajne zaspokoić, równocześnie identyczne zachowania są wychwalane u kobiet - czysta hipokryzja


Daj przykłady, bo nie zauważyłam czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no tutaj, to przecież powyżej koleś stormkiss uważa, że jest różnica między tym kiedy masturbuje się mężczyzna, a kiedy kobieta. A w wątkach o których piszesz tzn o kupnie lalki, to też można zobaczyć ciśnięcie beki z 'przegrywów', więc nie wiem jak mogłaś tego nie widzieć
  • Odpowiedz
@BetonowyMakaron: W pierwszej chwili też pomyślałam, że przesadzasz. Masturbacja, zwykłe pytanie, prysznic, wszystko ok. Nabrałam wątpliwości jak zobaczyłam dalej szczoteczkę do zębów, pilota od tv i nóż. Natomiast jak przeczytałam komentarze wykopków to się załamałam. Jeszcze zarzuty, że brakuje edukacji seksualnej w szkole, bo byś wiedział, że kobiety też się masturbują i korzystają z różnych "rekwizytów". No k---a zdecydowanie brakuje, skoro dziesiątki ludzi powyżej uważa, że wkładanie takich przedmiotów do
  • Odpowiedz
  • 5
@feketehajuno Nareszcie jakiś sensowny komentarz. Jeszcze normalną masturbacje rozumiem ale pilotem to już takie rzeczy na efukt można było znaleźć a nie u normalnych ludzi.
  • Odpowiedz