Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Coś ostatnio mam mało czasu na cokolwiek, więc pojawia się mniej realizacji. A szkoda, bo nie mogę zasypywać wykopu ciastkami ¯_(ツ)_/¯ Ale! W ten weekend doczekałam się realizacji moich maluch marzeń. Tort przystrojony żywymi kwiatami. Miałam wolną rękę, więc efekty wyszły naprawdę dobrze, jak na pierwszy raz. Wiem, że od strony technicznej moje torty nie są jeszcze idealne, ale robię wszystko, żeby tak było :) Jeśli chcecie na bieżąco obserwować moje ciastka tutaj, to zapraszam do obserwacji (lub dodania na czarną) tagu #ponczekpiecze lub na Instagrama https://instagram.com/blaszka.kurcze :) Jeśli chcecie informacje o ofercie świątecznej to odezwijcie się w wiadomości prywatnej! :) A tymczasem podziwiajcie torcik, z którego jestem cholernie dumna :) Miłego dnia Kochani :)

#katowice #pieczzwykopem #gotujzwykopem #kwiaty #gliwice #zabrze #milegodnia #dziendobry #rudaslaska
zapieponczek - Dzień dobry! Coś ostatnio mam mało czasu na cokolwiek, więc pojawia si...

źródło: comment_QmziWcZnwD8T4jbm44h1bpqBPoMJiBD7.jpg

Pobierz
  • 13
@chixi drip nie miał być takim typowym dripem. Celem było, żeby był taki ciężki i masywny, to nie mój wymysł :p ale i tak mogło być lepiej ;) a z kwiatków jestem w 100% zadowolona, więc niczego bym nie zmieniła, ale dziękuję za rady!