Wpis z mikrobloga

Niby na początku fajne ale od pewnego etapu kiedy każdą z planet odwiedzałem trzeci raz to już nawet z nikim nie walczyłem tylko leciałem na pałę przed siebie, backtracking w tej grze jest wręcz olbrzymi. Niby nowe poziomy dla posunięcia fabuły na tej samej planecie ale trzeba przelecieć przez nią całą a skróty pomagają tylko trochę, no #!$%@? bierze. System walki kiepski i dający zero satysfakcji miecz świetlny który okazuje się mieczem z gąbki bo bossów i kilka typów wrogów można nim okładać po 15 razy, chyba że każdy tam nosi zbroję z Beskaru to spoko. Optymalizacja tragiczna, spadki klatek w cutscenkach takie że #!$%@?, ale to raczej do spatchowania ale co mi z tego jak już do gry nie wrócę.
Historia infantylna, ktoś coś schował a ty znajdz to zanim ktoś zły to znajdzie. Bohaterowie oprócz głównego i Merrin (super pojawienie się na 5% gry bulwo) to szkoda strzępić ryja, Greez jak coś mówi na statku to łapie żenada a do Jokera z ME to mu brakuje co najmniej 12 Parseków (#pdk)
Generalnie nie wiem do kogo ta gra jest skierowana, dla fanów uniwersum na pewno nie bo ilość bzdurek które się w niej znajdują to dramat, sam motyw Sióstr Nocy ich "magi" i pseudo zombie jest idiotyczny. Dathomira to był dla mnie speedrun bo przyjemność z eksporacji tej planety była żadna, a pomysł żeby wszyscy wrogowie odżywali po każdym punkcie mocy jest tak debilnie głupi i tak nie pasujacy do uniwersum SW że aż szkoda gadać, bo tylko idiota przerabia Gwiezdne Wojny na Dark Souls -_-
Gra zajęła mi 13h, intro bardzo dobre, spodziewałem się czegoś lepszego po późniejszej grze no ale niestety. Dla fana SW to takie 5-6 na 10, a dla fana po prostu gier jako tako to 6-7 na 10.
Nic specjalnego, bardziej od samej gry polecam obejrzenie sobie zwyczajnie wszystkich cutscenek na YT bo sam gameplay jest:
-powtarzalny
-nudny
-irytujący
A jak ktoś chce pograć bo mu #mandalorian narobił ochoty na SW to niech lepiej zainstaluje KotoR bo na Fallen Order się zawiedzie
#jedithefallenorder #starwars #gry #steam #gwiezdnewojny
Qiudo - Niby na początku fajne ale od pewnego etapu kiedy każdą z planet odwiedzałem ...

źródło: comment_bZN5wgRfNoe5MgcqdCJVszwnireRKF8h.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Nic specjalnego, bardziej od samej gry polecam obejrzenie sobie zwyczajnie wszystkich cutscenek na YT bo sam gameplay jest:

-powtarzalny

-nudny

-irytujący


tfw sprawdzasz czy to nie wpis o Death Stranding XD
Ale chociaż dalej potwierdza się meme, że wielcy fani zawsze najbardziej narzekają
  • Odpowiedz
@janushek: masz miecz świetlny i nie możesz wykonać nim najbardziej kanonicznej rzeczy czyli przeciąć #!$%@? stalowych drzwi i iść skrótem tylko musisz zdobyć dla droida perka bo nie przejdziesz i #!$%@?, elo biegnij na około przez 20 minut. No nie, to się kupy nie trzyma.
@Ganwroth: bo są bzdurą samo pojęcie i używanie słowa "magia" jest bzdurą i nie pasuje do uniwersum, a te zombie to już jest
  • Odpowiedz
@Qiudo:

masz miecz świetlny i nie możesz wykonać nim najbardziej kanonicznej rzeczy czyli przeciąć #!$%@? stalowych drzwi i iść skrótem tylko musisz zdobyć dla droida perka bo nie przejdziesz i #!$%@?, elo biegnij na około

A w której grze w świecie SW mogłeś to zrobić? Lego Star Wars? xD Ale i tego nie jestem pewny

"magia" jest bzdurą i nie pasuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Qiudo: kolego nie wiem czy wiesz ale Wiedźmy z Dathomir posługiwały się magią i to jest kanon. Więc nie wiem gdzie tu bzdura.
  • Odpowiedz
@janushek: bzdura. Nic z tych rzeczy nie jest kanonem. Ale nie sam problem w tym że to nie jest kanon tylko problem w tym że to jedne z głupszych legend jakie mogli sobie wybrać.
Jedyny kanon to ten kinowy.
  • Odpowiedz
@Misticmac: Ja o tym wiem, TCW to tak zwany telewizyjny kanon ale ja go osobiście nie uznaje bo jest zwyczajnie skierowany dla dzieci.
Samych typów kanonu jest co najmniej kilka ale zawsze głównym jest G Canon.
Mimo iż wiem czym są Nightsisters tak zwyczajnie ich obecność pasuje jak pięść do nosa do uniwersum przez co jedyny kanon jaki uznaje to G.
  • Odpowiedz
@Qiudo: ale co do oceny samej gry to się zgadzam. Pisałem w podobnym tonie. Jeżeli chodzi o klimat SW, to moim zdaniem jedna z gorszych gier, gdyż czuć go było tylko momentami.
  • Odpowiedz
@Qiudo Darth Zannah, uczennica Darth Bane'a posługiwała się magią Sithów. Jeśli dla Ciebie kanon to tylko filmy to Darth Sidious(Palpatine) również posługiwał się tą magią(pioruny).
  • Odpowiedz
@Tymariel: zadnych interakcji ciekawych z nimi nie było. Druga siostra i ten wiedźmin z dathomiry to były tajemnicze, fajne postacie. Nawet ta wiedźma po 5 minutach się #!$%@?, bo zrobili s niej cool laske XD
  • Odpowiedz