Wpis z mikrobloga

@przygarnijkropka: Na Twitch.tv streamuję od 3 lat, kanał na YouTube dopiero zaczynam, bo bardzo chciałam nagrywać, ale narzeczony mi poradził, że może lepiej zacząć od streamów. :D Zależy jakie pytania! Obowiązuje mnie umowa. :v
  • Odpowiedz
@Lempiank: ok, rozumiem, dzięki :D No domyślam się :D pisałaś że nagranie odcinka to cały dzień,ale gotujecie faktycznie tak długo jak trwa konkurencja :>? I czy siedzicie faktycznie kilkanaście tygodni w jednym miejscu i nagrywacie po 1 odc na tydzień?
  • Odpowiedz
@przygarnijkropka: Jeśli chodzi o nasze gotowanie, to faktycznie tak jest, że wchodzimy i czekamy żeby się dowiedzieć co nas czeka, a czas gotowania wynosi tyle ile nam powiedzą, czasem w odcinku widać sytuację, że np. Michel mówi kucharza dodajemy wam 5 minut. To już jak widzą, że się nie wyrabiamy wszyscy. :D Nagrania odcinki nagrywane są dużo intensywniej niż 1 na tydzień. :D Mieszkamy wtedy wszyscy razem w tzw. domu MasterChefa.
  • Odpowiedz
@AdekJadek: Mogę przekazać żeby zaczął wrzucać. Krystian jest taki zajebisty gość, że szok. On zajmuje się grafiką komputerową, ma zwyczajnie taki swój sposób bycia, a w MasterChefie jest takie tępo, że to się dopiero ogarnia jak się bierze udział.
  • Odpowiedz
@Lempiank: Jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi. Przygotowujecie dania, koniec czasu, następne ujęcie - i stoicie przy czystych stołach z talerzami. Tzn. tam pewnie wchodzi ekipa i sprząta, ale co z temperaturą jedzenia, jest potem podgrzewane czy coś?
  • Odpowiedz