Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
Przez ostatnie dni odnośnie tego "dzieciaka" w #konin dowiedziałem się, że:
- policja stosuje karę śmierci pod czas pościgu,
- to, że chłopak atakował nożyczkami przy ucieczce nie uprawnia policjanta do oddania strzału, tylko do odpuszczenia dzieciakowi - "trza go Zenon puścić wolno, ma nożyczki chlopak",
- broń u policjanta powinna być używana przy uzasadnionych przypadkach - pościg za dealerem nie jest takim przypadkiem ( o nożyczkach nie wspominam),
- policja ogólnie wykorzystuje swoje możliwości i bawi się w kombojów na komputer.

Wiadomo patologia jest wszędzie, nawet wśród policji. Jednak sam fakt, że dzielnicowy lub inny pionek policyjny bawiłby się w strażnika Teksasu nie trafia do mnie. W naszym pięknym kraju samo oddanie strzału do delikwenta jest sporym problemem dla policjanta. Oby się to wyjaśniło, chociaż nie wiem czy inni to zrozumieją.

Łamanie prawa i ucieczka przed policją nie jest wyjściem. Powiedziałbym, że jest bardzo złą decyzją, bo mogło się skończyć wizytą na komisariacie, a nie pogrzebem.

Dla tych którzy stosują jp jako jedną z głównych zasad tłumaczenie w spojlerze:



#konin #patologiazewsi #niepopularnaopinia
  • 11
@zielonestopylucyfera: śmiertelny postrzał tego patusa to same korzyści, raz ze jednego mniej. Dwa-może w końcu ta patola co się bawi w murzynów w amerykańskich gettach spokornieje na widok policjantów, teraz sobie pozwalają na bardzo dużo bo powszechne było przekonanie ze policja i tak mu gowno zrobi.
3-dodaje realizmu tej patolskiej ideologii o tym jaka ta policja jest zła i ich gnębi. Moda na gangsterke którą przywiódł do nas rap zza oceanu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Spartaczony: @kanciak12: to tak jak z tym "kibicem" co dostał na boisku z gumowego pocisku i zmarło mu się. W pracy chłopaki z osiedla tylko #!$%@? na policję, bo jak tak można kibica zabić? Jak powiedziałem przy nich, że żaden kibic nie #!$%@? się na boisko z kominiarką. To myślałem, że mnie zjedzą tym swoim prostym spojrzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)