Wpis z mikrobloga

@Dassault: czarna lista i przestań bulo dupować


@Sudokuu: Bez urazy ale czarna lista nie załatwia sprawy. Ktoś was powinien zgłosić. Najlepiej przedstawiając jako dowód twoje wypowiedzi.

Jak ktoś kto w ogóle nie czuje się polakiem ma otrzymać obywatelstwo polskie? Dla mnie to jest chore....

Oczywiście nie mam nic przeciwko temu żebyście tu żyli, ale skoro nie czujecie się polakami to nie macie prawa starać się o obywatelstwo.

@Dassault: Doucz się więcej. Spełniam wszystkie warunki, żeby uzyskać obywatelstwo w terminie jak najszybszym. Nie jest wymagane potrzeba 'czucia' się Polakiem.

To nie patriotyzm, a Polska zawiść.
To nie patriotyzm, a Polska zawiść.


@Sudokuu: Nie wyskakuj mi tu z zawiścią. Jeśli ktoś stara się o obywatelstwo po to aby tu żyć lub nawet założyć rodzinę to jest bardzo mile widziany.

Natomiast jeśli planujesz zgarnąć obywatelstwo tylko po to aby móc spieprzyć za granicę jako "Polak" to przy pierwszej próbie obywatelstwo powinno być wycofywane.
@Dassault: "Natomiast jeśli planujesz zgarnąć obywatelstwo tylko po to aby móc spieprzyć za granicę jako "Polak" to przy pierwszej próbie obywatelstwo powinno być wycofywane." to odbierz każdemu dziecku w Polsce obywatelstwo, bo kto wie ilu z nich wyjedzie za parę lat zagranice. Parę milionów Polaków już zdążyło wyjechać.
@Dassault: dzieciaku, ja nie muszę się czuć Polakiem, żeby uzyskać obywatelstwo. Jak chesz to zmienić to proszę zostań politykiem i coś z tym zrobić.


@Sudokuu: Po pierwsze to jestem w twoim wieku dzieciaku.

Po drugie nie przeinaczaj moich wypowiedzi. Nie każę nikomu wyrzekać się pochodzenia, kultury czy języka...

Jedyne o co mi chodzi to jeżeli starasz się o obywatelstwo polskie to powinieneś tu żyć. Jeśli chcesz żyć w innym kraju
to odbierz każdemu dziecku w Polsce obywatelstwo, bo kto wie ilu z nich wyjedzie za parę lat zagranice. Parę milionów Polaków już zdążyło wyjechać.


@karinag: Tylko że to dziecko nie szuka dziur w prawie unijnym. Urodziło się tu i ma pełne prawo do podejmowania pracy i mieszkania na terenie całej wspólnoty.