Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=PJXz6TKfwYI

Dobrze widzieć, że polska manosfera rośnie w siłę i przenika również "kobiece" fora/twórczość na YT.

Do samej autorki nic nie mam - mówi spokojnie, nie robi show, z pewnością ciekawsza niz guru Szlęzak. Niemniej oczywistym jest, że filmach na "te" tematy siłą rzeczy musi omijać pewne niewygodne prawdy i jakoś inaczej je nazwać. Tutaj, wyliczając cechy prawdziwie miłego faceta, znów dochodzi do tego, co zawsze: mieszanki takich cech, które praktycznie w przyrodzie nie występują, a jak już są - to posiadacze mają tysiące kandydatek na związek.

Ale ja nie o tym. Chodzi mi o komentarze - większości mężczyzn i punktujące albo braki w wywodzie autorki, albo jasno wykładające prawdy na temat relacji wyrastające ze światowej manosfery (red pill). Owszem, czasem komentujący chcą za bardzo dopiec rodzajowi żenskiemu (tak jak na wykopie), ale ważne, że męski głos jest coraz silniejszy, nie można go zlekceważyć. To budujące, że coraz więcej z nas widzi, o co chodzi w biznesie matrymonialnym i kłamstwa, w których do tej pory żyliśmy. I że potrafimy to wyrażać coraz jaśniej i z bogatszą terminologią (popularno-) naukową.

Oby tak dalej.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #przegryw #redpill