Wpis z mikrobloga

  • 1
@Rupertciak aaa, brutto mi chodzi, nie sprecyzowalem. A dosw z pol roku by bylo w ww. dziedzinie. Po prostu chce odsiac korpo, gdzie nie mozesz se przyjsc w dzinsach z dziurami czy jakos inaczej lajtowo i nikt nie bedzie patrzyl spod byka.
  • Odpowiedz
@WykoplayerSsie: Odpowiedziałem ci już - firmy wymagają dress code, jeśli nie chcesz dress code to prawdopodobnie jest to "gorsze korpo" i mniej płaci.

Może popracuj parę lat w tym dress code, a potem oczekuj wynagrodzenia jakie ludzie mają po 3-5 latach doświadczenia?
  • Odpowiedz
@WykoplayerSsie: ja #!$%@?, aż taki przypalowy ten dresscode że nie możesz się ubrać? Spodnie materiałowe + polo, ew. golf czy sweterek, przecież to przechodzi wszędzie.
Chyba, że jakiś #!$%@? prezesik jesteś albo MENEDŻER większego zespołu to wtedy #!$%@? lekka.
Jako specjalista i #!$%@? do dupy to raczej nie będą mieli co do ciebie wielkich wymogów.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rupertciak to nie dla mnie. Ja wlasnie niedawno taka oferte wyrwalem z rokiem doswiadczenia ogolnie, choc nie za bardzo w tej samej dziedzinie. Chce komus ode mnie znalezc prace, do siebie sam bym wkrecil, no ale dresscode (°°
  • Odpowiedz
to nie dla mnie


@WykoplayerSsie: takie #!$%@? dla #!$%@?, całe życie nie chodziłem w formalnym stroju, zajęło mi może miesiąc aby przywyknąć do garnituru dzień w dzień, no ale skoro lepiej zarabiać mniej aby sobie w jeansach z dziurami połazić to nie życzę świetlanej kariery w korporacjach
  • Odpowiedz
@WykoplayerSsie: powodzenia, też szukam, dresscode ssie; codziennie ubierając się w jakieś #!$%@? koszule i #!$%@? buty miałem odruch wymiotny, a po wyjściu z pracy marzyłem, aby się jak najszybciej przebrać

teraz podobną kasę (5500 z małym doświadczeniem poniżej roku) to płacą nawet "w biznesie" (normalne firmy, a nie finansowe centra usług), może popatrz w tamtą stronę, zwykle jest tam spory luz i ludzie mają wyrąbane w czym chodzisz

PS jakie
  • Odpowiedz