Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak się rozwinie kariera prezesa. Ostatnio dużo się działo.

Helmut się odpalił i co stream prowokuje prezesa któremu coraz bardziej popuszczają hamulce, ostatnie streamy to były czyste złoto a podejrzewam że może być jeszcze lepiej.

Boję się tylko że niedługo skończy się sielanka. Jeżeli prawdą jest że Rafatus ma duże długi, że ściga go i Marlenke komornik, że nie wyrobił godzin prac społecznych, że ma pożyczki, chwilówki, jakieś raty i w dodatku smarta do spłacenia to możliwe że go niedługo zamkną.

Do tego dochodzi jeszcze wątek Agnes.
Co ona może chcieć? Jakie ma zamiary? Czy Rafatus jest nią zauroczony? Czy go znowu wyrucha straponem? Może Marlence kompletne #!$%@? i Rafatus nie wytrzyma mentalnie po czym ją zakatuje na śmierć podczas streama? Ostatnio pozwala sobie na dużo więcej niż wcześniej. Kiedy znowu zmienią miejscówkę? Czy Marlenka będzie dalej forsować powrót na Showup? Czy Rafatus się zgodzi na zmianę platformy?

Możliwości jest mnóstwo, możliwe że niedługo dojdzie do jakiegoś wielkiego przełomu w życiu analczyka.

#rafatus #patostreamy
  • 6
Też możliwe. Jest skrajnie wychudzony, na pewno się mu to odbije na zdrowiu, plus jeszcze konkretny ciąg alkoholowy. W sumie dziwię się że jeszcze nie było potrzeby wzywania karetki na streamie, jeżeli nie zrobi sobie niedługo jakieś krótkiej przerwy na zregenerowanie organizmu to w końcu organizm odmówi mu posłuszeństwa i przestanie tolerować alkohol
Czasami brakuje mi streamów gdzie rafi grał se w gierkę po pijaku w czym przeszkadzała Marlenka która była walona po kasku dla zasady co stream, brak mi czasem rozjebywania szafy i robienia świec

A przede wszystkim brakuje mi czytania chatu

Ale te streamy już nie wrócą, Rafatus jak to prawdziwy artysta musiał się rozwijać i zaczął tworzyć sztukę nowoczesną wyprzedzającą swoje czasy.