Wpis z mikrobloga

@VoMax: Jeździłem chwilę takim pare lat temu. Jako daily jedynie ze skrzynią widziałbym problem. Manual do miasta beznadziejny. Strasznie sportowe sprzęgło, o krótkim pół sprzęgle i podjeżdżając w korku, szczególnie pod górkę musisz tam robić stopą origami żeby to ładnie wyszło. A co do automatu, trochę stereotypowo powiem, ale do takiego auta nie wypada raczej (jak on technicznie się sprawował nie wiem).
@VoMax: przyjaciel ma, słabe daily.
Auto fajne, ale ma sporo wad, bo jest mocno nastawione na sport.

A co do automatu, trochę stereotypowo powiem, ale do takiego auta nie wypada raczej (jak on technicznie się sprawował nie wiem).


@Kuba172: dlatego wszystkie sportowe auta, w tym torowe mają skrzynie automatyczne. W drag race też automat ma przewagę.
Dopiero w 370z bym się zastanawiał, bo tam do manualnej skrzyni wrzucili trochę elektroniki
@Kuba172: @Lorenzo_von_Matterhorn: Kurde no właśnie myślę o tej skrzyni. Właśnie też myślałem, że tylko manual itp. no ale w sumie nie wiem jak ten automat się zachowuje, czy ma jakieś tryby? W sumie muszę doczytać. Na otomoto tylko jeden mi wpadł w oko, niski przebieg i 30 tysięcy tylko, trochę podejrzane
@VoMax: W zasadzie nie myślisz o jakimś wjeździe w las czy inne polne drogi, pamiętasz by nie podjeżdżać do krawężnika, jeździsz powoli przez progi zwalniające, każda stara, dziurawa jezdnia to jazda sporo poniżej maksymalnego limitu, oleju dolewasz jak chcesz #!$%@?ć tym golfem to w 350z będziesz przynajmniej zajebiście wyglądał.

Ale golf to jest auto dla Ciebie, dla mnie, dla innych mirków. Mała benzyna? 1.4 16V i lecisz. Chcesz LPG? 1.6 8V.
@VoMax: odpal sobie na YT kanał Jagodowy TV na którym są filmiki z Coobciem. Gościem, który słynie z robienia Z'etek. W kilku odcinkach mówił o tym na co zwrócić uwage. Panewki i gumy przy dyfrze - tyle pamiętam. Ale to chyba lepiej wymienić po zakupie i mieć swięty spokój.

Ten co podesłałeś to niedość, że złożony to jeszcze ma jakieś chińskie lampy.
Jak bierzesz pod uwage auta powypadkowe to musi być
@aarahon w sumie wszystko co napisałeś z golfem mi się zgadza, bo siedzi obniżony. Zetka to już marzenie od jakiegoś czasu które staje się realne, dlatego tak się zastanawiam, no bo jak nie teraz to nigdy, bo potem pewnie będzie szukał pięciodrzwiowego samochodu z isofixami. Dzięki za opinię, słusznie prawisz.

@bekart lecę do domu i sprawdzam, ten co podeslalem to był właśnie jakiś którego znalazłem i był właśnie dziwnie tani, ogólnie fajnie