Wpis z mikrobloga

To nowe Age of Empires pod względem oprawy graficznej jest bardzo podobne do Settlers VI czy jeszcze nie wydanego Stronghold: Warlords. Jednostki, budynki, przesycona paleta barw rażąca w oczy... No i ciekawe czy te średniowieczne klimaty to tylko era przejściowa, czy może zostaną już na stałe. Jeśli to drugie, ta gra będzie po prostu AoE 2 na sterydach.
#gry #ageofempires
HrabiaTruposz - To nowe Age of Empires pod względem oprawy graficznej jest bardzo pod...
  • 4
@HrabiaTruposz: Odkąd dowiedziałem się, że będzie robił to relic, to wiedziałem, że coś spieprzą. Po tej zapowiedzi wiem dokładnie co. Kiedyś Age Of Empires wytaczał standardy i obok SC był królem rtsów a to jest jakieś kopiowanie wspomnianych settlersów czy twierdzy i robienie z tego mixu.
@vytah: Na nowo koło wynajdą i zrobią rewolucyjną mechanikę? Opieram się na tym co pokazali, pokazali moim zdaniem badziew zżynający z innych serii. Jeszcze te pojedyncze jednostki na murach. Stawianie murów, na niej obrońców, fos to była domena twierdzy. To moje zdanie a ty sobie czekaj na to, ja wiem że będzie powtórka relica z DoW 3.