Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_ z tego co wiem to Korwin deklaruje się jako konserwatysta w strefie światopoglądowej więc co jest złego w tym że zagłosowałby zgodnie ze swoimi przekonaniami?
  • Odpowiedz
@yeron hahah
Ale chyba istnieli prawda? I wpisywali się w tą w cała narrację biorac udział w kodzie i w protestach. Wiec teraz się tego nie wypierajcie
  • Odpowiedz
@ziemba1: nikt się nie wypiera udziału w protestach, ale nie można wymagać, żeby uczestnictwo w tych protestach wykluczało możliwość głosowania na projekty rządowe (bo to tylko formalnie jest projekt poselski), jeśli są zgodne z programem partii.
  • Odpowiedz
@yeron: fajnie was rozmiękczyli. najpierw nie bylo mowy o zadnej wspolpracy, miala byc zjednoczona opozycja, mial byc antypis ale juz jest okej bo dali stolki do komisji. jak wspolpraca bedzie dalej tak dobrze sie ukladala to za niedlugo o konstytucji, wolnych sadach tez zapomnicie.
  • Odpowiedz
@ziemba1: stolki w komisja wszyscy dostali, bo tak się normalnie dzieje po wyborach. Lewica nigdy by nie dostała komisji PSR jakby PiSowi się to nie opłacało.
I pisałem gdzieś, że podoba mi się głosowanie za finansowaniem populistycznego programu zdobywania głosów przez PiS (13 emerytura)?
  • Odpowiedz