Wpis z mikrobloga

Chce kupić siostrze laptopa, coś solidnego co posłuży kilka lat. Wybór padł na ThinkPada pytanie który model. Budżet to 5-5,5 tysiąca. Myślałem o T480 lub T490 ale w internetach wyczytałem że T490 mimo że nowszy nie jest wcale lepszy. A może seria L jest dużo tańszy a jak z jakością?
#laptopy #laptop #szukamlaptopa
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiekmysz: To wybierz coś innego. To już nie te czasy kiedy ThinkPad znaczyło Superman wśród laptopów. Od kiedy Lenovo przejęło markę od IBM żal na to patrzeć. Już same obudowy są wykonane tragicznie i zawiasy im pękają.
@czlowiekmysz: Polecam nie wydawać tyle na laptopa nie dla profesjonalisty/gracza to po pierwsze. A po drugie dziś już nie ma pewnych wyborów. Kilka lat temu poleciłbym Ci Dell XPS 13 ale dziś w kwestii niezawodnej jakości już nic nie jest pewne. A może Macbook Air? Nie jestem użytkownikiem, ale z opinii użytkowników zapewnia wspaniałe doświadczenie. Aczkolwiek wiadomo - ekosystem i oprogramowanie Apple.
Nie wiem jak się wywołuje po nicku jestem młody na wypoku ale obiecuje się dokształcić. A laptop który podałeś odpada bo ma błyszcząca matrycę. Obecnie moja siostra używa t500 i pewnie dalej by go używała ale matryca padła (czarne duże plamy) i wystarczy ze będzie musiała przywyknąć do matrycy full hd.
@czlowiekmysz: No i znowu mnie nie wywołałeś - stąd nie miałem powiadomienia o odpowiedzi. Wywołujesz przez kliknięcie w opcję "odpowiedz" pod moim wpisem i wówczas w oknie wpisywania pojawi się @Intelektualista (równie dobrze możesz ręcznie wpisać "@" i czyjkolwiek nick). Wywołanie skutkuje powiadomieniem i dzięki temu wiem że ktoś do mnie pisał.

Co do laptopa (skoro naprawdę masz tyle pieniędzy "na zbyciu" ;-)) niech więc będzie coś premium z matowym ekranem: