Wpis z mikrobloga

@Zgagulec:

WHO nie wtrąca nigdzie terminu seksualność to są twoje urojenia

"Standardy edukacji seksualnej w Europie - bzga-whocc.de" do znalezienia na google, str. 40.:,umiejętności".
Jasno i wyraźnie posługują się terminem "seksualność" w odniesieniu do dzieci 0-4 lat.
A
  • Odpowiedz
ale WHO nie ma nic o masturbacji 4 latków w wytycznych to jest fake news xd


@kenobi_: k---a to jest niesamowite. Przecież takie fejki co drugi dzień są orane w gorących, nawet niechcący człowiek to zauważy. A prawicowe półmózgi dalej to samo powtarzają. K---a. Jak to możliwe?
  • Odpowiedz
@LaurenceFass:

Jasno i wyraźnie posługują się terminem "seksualność" w odniesieniu do dzieci 0-4 lat.


W poprzednim komentarzu mówiłam że powinieneś przeczytać ze zrozumieniem te standardy, w tym również początek ich i legendę jak czytać te kafelki i cała resztę. Podtrzymuję, nie umiesz czytać ze
  • Odpowiedz
@Zgagulec:
Przedstawiłem konkretnie cele polityczne jakie się za tym kryją (prace marksisty Wilhelma Reicha).
Przewodniczący WHO to marksista. Zaprzeczysz tym faktom i wygodnie nazwiesz to "szuryzmem"?

Jako "ekspertka" w tym temacie wytłumacz cel tego "uświadamiania"? I dlaczego nie wystarczy poinformować o ew. zagrożeniach ze strony pedofili i tyle?
Po co nauka o masturbacji i "zabawach w lekarza" dzieciom w wieku 0 - 4 lat? Co niby "dobrego" ma to przynieść czego nie przynosi tradycyjna edukacja? Jakie mogą być ewentualne negatywne tego skutki - rozważyłaś
  • Odpowiedz
@LaurenceFass:
On zaczął być Ministrem Zdrowia w 2005 roku, a jako taka polityczną karierę zaczął robić na początku 2000 roku. Więc tak, nadal szurasz, na co dowodem jest napisanie

Podobnie wasz autorytet Zandberg też wyznawca "edukacji" seksualnej.

I wstawienie tego
  • Odpowiedz
On zaczął być Ministrem Zdrowia w 2005 roku, a jako taka polityczną karierę zaczął robić na początku 2000 roku. Więc tak, nadal szurasz, na co dowodem jest napisanie

@Zgagulec:
Wstępuje do marksistowskiej partii, ale nie jestem marksistą, fajne negowanie rzeczywistości.
Dalsza dyskusja w ten sposób nie ma sensu. Lewacka hipokryzja.

To nie jest patologia, to twój prawacki światopogląd przedstawia masturbacje dziecięcą
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: Zaczął działalność 'polityczną' po 2000 roku. Już nie mówiąc o tym że nic nie wskazuje na to że jest marksistą-leninistą więc to są jak zwykle, twoje urojenia.

Chodzi o to, że 99% wyrosło na normalnych ludzi, a informacje o masturbacji w wieku 0 - 4 lat nie były do niczego potrzebne.

Fajne uogólnienie, ale nieprawdziwe bo przypadki, o których mówisz byłyby powszechne, a są marginalne.


Chodzi o to że 99% ludzi nie bierze narkotyków/ nie będzie potrzebować pierwszej pomocy/ cokolwiek innego dlatego nie uczmy tego w szkole. No taka to logika, totalnie głupia. 40% dzieci się masturbuje, dlatego nie uczmy ich o tym co się dzieje z ich ciałem, bo za mały odsetek (według mojego prawackiego uznania, stwierdzam to po tym że ja sam nie znam nikogo takiego) robi sobie przy
  • Odpowiedz
Zaczął działalność 'polityczną' po 2000 roku. Już nie mówiąc o tym że nic nie wskazuje na to że jest marksistą-leninistą więc to są jak zwykle, twoje urojenia.

@Zgagulec:
Czekaj, bo to ciekawe. Czyli co, jak ktoś wstępuję do partii marksistowskiej to nie jest marksistą?
Jak ktoś wstępował do NSDAP w III Rzeszy to nie był nazistą?
Zandberg biegający z koszulką Marksa i przemawiający na tle flag zbrodniarzy / ZSRR to taki
  • Odpowiedz
@Zgagulec ilościowo. Nie procentowo. Funfuck. Ilościowo tak, ale liczba ciąż ile razy zmalała? 3 razy? 5 razy? Czyli procent się podniósł mocno. A w wieku poniżej 12 nie ma tych danych które były podane w angielskim urzędzie statystycznym na poziomie 20 % ciąż dziewczyn w wieku poniżej 12 lat. W okręgu at. Helena obok Liverpoolu. 4 lata po wprowadzeniu edukacji sexualnej. Nieylmy się. Zwiększa to ilość stosunków młodocianych tym samym zwiększając
  • Odpowiedz
@Matan_Jagiz:
Szkoda czasu dyskutować z lewicą, oni negują rzeczywistość i wycierają mordy "naukowością" i wykładnią neomarksistowskich, globalistycznych organizacji w ogóle nie wskazując, że to organizacje polityczne i ideologiczne.
Takie kwiatki mamy w lewicowej "nauce":
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Sokala
https://www.stefczyk.info/2018/10/04/trojka-naukowcow-pokazala-jak-skutecznie-wysmiac-lewicowe-ideologie/
Jeszcze 30 lat temu naukowość to dla nich był instytut marksizmu i leninizmu
  • Odpowiedz