Wpis z mikrobloga

@Kempes: nie przepadam za kościołem, ale broniłem go kiedy spotkałem się z tezą, że pedofile specjalnie idą na księży. Że tutaj trzeba uważać. Przecież on jest świeżo po seminarium które im świeci pustkami..
  • Odpowiedz
@Kempes: nie przepadam za kościołem, ale broniłem go kiedy spotkałem się z tezą, że pedofile specjalnie idą na księży. Że tutaj trzeba uważać. Przecież on jest świeżo po seminarium które im świeci pustkami..


@Mlucek: Nikt normalny na ksiedza nie idzie. Jakiekolwiek zaburzenie musi byc, tylko pytanie pozostaje - jakie.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie też, w jaki sposób chcesz przekazywać wiedzę teoretyczną dziecku w wieku 0 lat ;)

@Kaijot:
Nie wiem, nie ja jestem pomysłodawcą, zapytaj WHO.

ale wiesz, że 4 letnie dziewczynki się już masturbują?

Dzieci mogą się dotykać w tych miejscach, ale nie ma to żadnego kontekstu seksualnego, ani nic wspólnego z masturbacją co próbują wmówić pedofile z lewicy.
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: oczywiście, że się masturbują i jest to zwyczajna masturbacja. Choć z innych powodów niż robią to osoby dojrzałe. Doedukuj się nim zaczniesz ferować wyroki.

I nie podawaj dalej fakenewsów. Ja wiem, że bycie pelikanem to norma u konserw i konfederatów, ale zachowaj proszę jakiś umiar.
  • Odpowiedz
@kenobi_:

ale WHO nie ma nic o masturbacji 4 latków w wytycznych to jest fake news xd


"Standardy edukacji seksualnej w Europie - bzga-whocc.de" do znalezienia na google, str. 40.:,", pożądana "wiedza i umiejętności" w wieku 0-4 lat, cytuje bezpośrednio:
"Wiek 0 - 4 lat, seksualność:
Radość i przyjemność z dotykania
własnego ciała, masturbacja
w okresie wczesnego
dzieciństwa"
@kenobi_:
  • Odpowiedz
oczywiście, że się masturbują i jest to zwyczajna masturbacja. Choć z innych powodów niż robią to osoby dojrzałe. Doedukuj się nim zaczniesz ferować wyroki.

@Kaijot:
Link do źródła (tylko nie do jakiegoś psychola z lewicy), że ma to kontekst seksualny.
  • Odpowiedz
@loczyn teraz to #!$%@?łes do pieca... Tak samo nikt normalny nie zostaje nauczycielem lub naukowcem. Dzban jesteś i tyle.


@Berkel_88: Widź różnice pomiedzy checia ksztalcenia mlodych pokolen lub praca na rzecz przyszlych vs wiara w zabobony stworzone przez starych dziadow bo nawet po przeczytaniu Pisma nikt o zdrowych zmyslach nie pojdzie na ksiedza na obecnych zasadach.
  • Odpowiedz
@LaurenceFass: ale przecież to jest właśnie masturbacja... i nie ma to kontekstu seksualnego tak jak próbują wmówić wariaci z prawicy. Co jest złego w edukowaniu dzieci na temat tego co się dzieje z ich ciałem? Chyba lepiej, żeby dziecko widziało, że nie należy się dotykać w ten sposób np. w miejscach publicznych, no nie?
Brak tej wiedzy może powodować negatywne skutki, ale rozumiem że nie przeszkadza ci jak małe dzieci zaczynają
  • Odpowiedz
@LaurenceFass mój błąd Mirku, miałeś rację, myliłem się czapka z głowy. niemniej z tego co czytam to nie jest uczenie ich jak się masturbować tylko samo info ze takie coś jest. i opracowało to WHO, to trochę lepsi specjaliści w temacie seksualności niż my, nie wiem czy jest się czego bać
  • Odpowiedz